Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, ismerkednétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, ismerkednétek olyan pasival, aki már az első randin kijelentené, hogy "én mindig megszerzem, akit akarok"?

Figyelt kérdés

Ellentmondást nem tűrően magabiztos, teljesen elképzelhetetlen, hogy visszautasítsák. Elmondása szerint nem is volt még ilyen. Már az első randin szemrebbenés nélkül közölné, hogy még sosem fordult elő, hogy a kinézett nő nem lett az övé és ezzel finoman célozna rá, hogy a sikersorozat ezúttal sem törhet meg. Hűvösen, közönyösen viselkedik, aféle Christian Grey-típus, és emellett rendkívül rámenős, de nagyon jóképű.


Hogy viszonyulnátok egy ilyen pasihoz? Tudjuk, hogy a magabiztosságot is keresitek az ideális férfiben - de a túlzott magabiztosság már inkább taszító, ijesztő a nőknek? Hogy vélekedtek erről?



2017. dec. 13. 18:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Valoszinuleg kipukkadna belolem a rohoges. Hol hiszi magat? A Gossip Girlben? 😂 Az ilyen sorozatokban nyomtak hasonlo szovegeket :"D.
2017. dec. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Otthagynám. Nem vagyok hülye, ha egy ilyen után maradok, kb beleegyezek, hogy megerőszakoljon. Kösz nem.
2017. dec. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem feltétlenül tárgyként kezel, de nekem ez nem jön be. Amúgy lehet, hogy csak azért akarja ezt a stílust fölvenni, azért bújik bele, mert neki ez eddig bejött, mert látta, hogy akár még ez a fajta határozottság is bejön a csajoknak. És akkor ez pl neki egy álarc. De nekem ilyen stílusú emberke nem kéne, vele valszeg nem egymást keressük, engem ellök ez a duma, nálam nem nyerő. 25/L
2017. dec. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%
Hát utasítsd vissza,es mindjár leszáll a földre..
2017. dec. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez úgy hangzik, mint valami Zs kategóriás lepukkadt tv reklám szövege. Egyébként hadd súgjak meg neked valamit: általában az ilyen megingathatatlannak tűnő emberkék nagyon sérülékenyek, csak meg kell találni rajtuk a gyenge pontot és darabokra hullik az önbizalmuk. Egészséges önbizalommal, magabiztossággal rendelkező ember sosem hangoztatja ezeket.
2017. dec. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%

Mint az exem. Vele még sosem szakított nő -.-

Gratuláltam neki a jeles alkalomhoz, és otthagytam.

Az ilyeneket nem lehet komolyan venni....

2017. dec. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
Az, aki valóban olyan sikeres hogy mindig megszerzi akit akar nem magyarázkodik randin. Aki ilyen szöveggel próbál csajozni, az egy vesztes aki csak próbál valakinek tűnni. Ott kell hagyni, hadd sétáljon haza a szülei házába.
2017. dec. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%

Pasi:én mindig megszerzek amit akarok.

Én:engem akarsz?

Pasi:igen

Én:hát mégse mindig

Aztan pofanröhögném és othagynám.

N25

2017. dec. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%

Röhögnék egy jót és lehet, hogy csakazértis betartanék neki. :D

Mondjuk akkor meg az a diplomatikus válasz, hogy "téged nem akarlak eléggé". Az önbizalom fontos, ne értsetek félre. De mikor a másik felveszi ezt a "nekem nincs szükségem sem rád, sem a bókjaidra, sem az elismerésedre, sem a döntésedre, mert úgy is az lesz, amit én akarok", az hányingerkeltő. Legalábbis engem nem motivál arra, hogy igyekezzek, meg elveszik a varázs is.

2017. dec. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%
Jót röhögnék és távoznék.
2017. dec. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!