Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan nézhetnék úgy rá mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nézhetnék úgy rá mint mások?

Figyelt kérdés
Van egy mozgássérült szerelmem akivel elég régóta együtt vagyunk viszont mostanában rossz a kapcsolatunk.Kerekesszékkel közlekedik a betegsége miatt sokan bántották őt.A sok rossz miatt ami most a kapcsolatunkat éri próbálok csak úgy tekinteni rá mint mások.Persze nem akarok rá úgy olyan jelzőket aggatni mint mások csak én is elszeretném érni,hogy egy semleges mozgássérült legyen számomra mint másnak.Vagyis magyarul kiakarok szeretni belőle és nem akarok mély érzéseket táplálni iránta.Próbálom megjátszani magam,hogy én nem is szeretem a sok rossz miatt de belül bármit csinál szeretem. Tudom,hogy egyik percről a másikra nem lehet kiszeretni a másikból de én már idegileg kész vagyok.Nem válik be az a módszer,hogy arra gondolok mikkel bántott és megutálom mert így is szeretem de nem akarom. Hogy szeressek ki belőle?
2018. febr. 23. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem mozgássérültség ide-oda, szereted mint ember, és társad. Innentől kezdve ugyan olyan a dolog mint """"normál""" esetben. Ha szereted, akkor szereted, ez van.
2018. febr. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Hülye lány, miért akarsz kiszeretni belőle, ha szereted? Mi az, hogy el akarod érni, hogy egy semleges mozgássérült legyen számodra?
2018. febr. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért mert sokat bánt és inkább nem akarom szeretni mert ha szeretem akkor belepusztulok a fájdalomba?És inkább kiakarok szeretni belőle,hogy ne fájjon mert olyanokat rúg belém nem akarok idegroncs lenni bocsesz.
2018. febr. 23. 21:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Arra emlékeztesd magad, ami miatt nem akarod szeretni. Nem erre. Ez nem az elméjében létezik, hanem a testében.
2018. febr. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Beszélj vele arról, hi

Ogy neked mennyire fáj az, hogy bánt miközben te szereted.

Mivel bánt? Nem látsz rá lehetőséget, hogy megoldjátok?

2018. febr. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!