Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg illetlenséget műveltem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg illetlenséget műveltem?

Figyelt kérdés
Tegnap esküvőn voltunk,felkért egy lány táncolni,sokat agyalhatott rajta hogy merjen mert elég bátortalanul kért fel,viszont én elutasítottam,erre egy idős megszólt hogy "látom téged is úriembernek neveltek". Nem mondtam semmit,mivel elég szenvedek néha az indulatokkal így inkább kimentem cigizni.
2018. febr. 25. 19:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%
Nem voltál illetlen.
2018. febr. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
58%
A leírás alapján normálisan utasítottad el, nem bunkón. Akkor miért lett volna illetlenség? Ha nem akarsz táncolni, akkor nem kell táncolnod, pont.
2018. febr. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%

Pont a lényeg marad ki a kérdésedből.


Mit mondtál neki pontosan?

2018. febr. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
77%
Csak egy sima tipik magyar öreg, aki rosszul lenne, ha nem pofázna bele mindenbe, mert a kora feljogosítja rá.
2018. febr. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
59%

Nem, nem volt illetlenség elutasítanod, ha azt megfelelő - a társadalom által elfogadott- formában tetted. Egyszerűen érzéketlen voltál.


Bár lehet, hogy ő így járt jobban.

2018. febr. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
26%
Ésszerűtlen voltál. Más nem számít.
2018. febr. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
55%
Ha illendően fogalmaztál, nem voltál illetlen ugyan, de úriember sem.
2018. febr. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
64%
Amúgy nem tetszett a lány?
2018. febr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Szép volt,de nem akarok csajozni,párkapcsolat elégé megköti az ember kezét.Amúgy azt mondtam hogy nem akarok táncolni.
2018. febr. 25. 20:05
 10/21 anonim ***** válasza:
82%

Én nőként is nemet mondok. Nem tudok és nem is szeretek táncolni. Annak nincs értelme, hogy ott bohóckodjak a parketten, holott fogalmam sincs mit csinálok. Kellemetlen.

Szerintem nem voltál illetlen.

2018. febr. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!