Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak az ilyen nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak az ilyen nőket tekintik igényesnek?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


Még a legcsúnyább, legbutább, legigénytelenebb férfiak is ezt a kategóriát hajtják olyan felkiáltásokkal, hogy "a minőséget meg kell fizetni", "az olcsóbb igénytelen verzió gyakran büdös, nem elég feszes", "a kis fogyasztású nő hamar elhasználódik".


A nem ennyire külsőre tökéletes, hétköznapi átlagnőket meg lenézik.

Oké, elhiszem, nyilván a fenti lányok is diplomásak, imádnak olvasni és a műveltségükből élnek, ahogy itt érvelni szoktak.


2018. febr. 27. 12:47
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Az akit elsőre linkeltél azok kb kur-va kategóriák, vagy facebook lények.


A többi az igényes és szép lány akiből többet is kinézek mint hogy mennyi fehérjét eszik képeket és hogy pucsít a tükörben.

2018. febr. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
52%

“legcsúnyább, legbutább, legigénytelenebb férfiak ‘is’ ezt..”


Miért érzem úgy, hogy te pont ezekkel a lealjasodott férfiakkal foglalkozol, mintsem normális pasikkal? Kb. az lehet a logikád, hogy “ha a legcsúnyább férfiaknak ilyenek az igényei, akkor egy szépnek milyen”, emiatt vagy kétségbeesve. Viszont nagyon elvagy tévedve, nem kellene foglalkoznod azzal, hogy milyen igényei vannak buta pasiknak, mert inkább csak rájuk jellemzõek ezek a felületes szempontok. Egy értelmes férfi nem fog leállni egy vakolat kirakatbabával, amíg személyiségben nem mutatott valami szeretnivalót.


Úgy tūnik, hogy nagyon az átlagalatti réteg véleményén vagy leragadva, elkellene gondolkodnod azon, hogy miért pont ilyen emberek véleményére adsz?

Én átlagosan szép vagyok, ápolt, sokat foglalkozom a megjelenésemmel, vékony, karcsú az alakom. Normális pasi ismerõseim kedvesek velem, dicséreteket kapok. Ennek ellenére pont egy piszkos, ápolatlan, būzlõ fickótól kaptam negatív megjegyzést arra, hogy nem vagyok jó csaj. Mit érdekel engem?xD

2018. febr. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
45%
az ötös kommented első linkeltje a nő..mondjuk még majdnem lány..a többi kettéfagyna ilyen hidegben :)
2018. febr. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Tipikus szalmabáb érvelés. Hamis állításokat teszel és azokkal vitatkozol (azokkal nem nehéz..).
2018. febr. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
72%

Szét fogom offilni ezt a kérdést, mert 1, semmi értelme, 2, unom már a vak férfiakat és a mégvakabb nőtársaimat. Szóval:


A cici kivételével simán össze lehet hozni egy olyan alakot, mint azoknak a lányoknak van. Tulajdonképpen a testépítés pont azt célozza meg, hogy valaki ott karcsú, ahol kell, ott kerek, ahol kell, mindeközben pedig a saját génjeit és csontozatát nem tagadja le. Nekem is volt bojler testem, aztán elkezdtem utánajárni az edzés dolognak és az étrendnek. Futástól valóban nem lesz ilyen testetek, legalábbis a kocogástól, a sprint már nem rossz. Én is 70 kilóval guggolok, stb (10-el kezdtem), mégis megkapom, hogy nekem könnyű, ki finanszírozza ezt, hurr durr... Hajnalban kelek, mert nekem ez fontos és ami fontos, azért felkelek egyetem előtt is. Ne higgyétek már, hogy kicsit megnyomni a fehérjét, visszavenni a szénhidrátból és heti 5 órát (3 súlyzós+ 2 HIIT) magatokra szánni akkora dolog, könyörgöm! Nálam sem egyik napról a másikra ment az átállás, sőt, vizes palackokkal kezdtem, mert nem volt pénzem sem eszközre, sem bérletre. Ahogy erősödtem, úgy szereztem be 1 év alatt a kellékeket.


A hajuk ezeknek a nőknek az első képen vagy simán le van növesztve hosszúra, vagy esetleg van rajta valami lightos pakolás (ricinust, kókuszolajat ajánlom), illetve esetleg kreatinnal kiegyenesítik, attól tükörsima. Egy ilyen kezelés azt hiszem, fél évig jól bírja, ha nem göndör a hajatok, ha pedig az, akkor miért ne lehetne az is gyönyörű? Nekem hullámos, sosem volt kezelve ilyesmivel, festve volt, de én is lenövesztettem, amíg nem őszül az ember, élvezze ki.


A szájuk nekem nem tetszik pl. Szopós. Sajnálom, de nem jön be. Ha természetesen telt az ajka valakinek, oké, szép, ha természetesen vékony, ne keseredjen el, szép az is, sok arcot babássá, lággyá tesz egy keskeny száj, aranyos az, lányok.:)


A plasztikai sebészet drága, de nem is kell, sminkterméket venni olyan, mint súlyokat, egyszerre az ember szeme elkerekedik, ha meglátja, hogy 20 000, de az egy évig (a súly meg egy életre is) elég. Sőt, ha jól ápoljátok a bőrötök (nekem örökké bajom volt ezzel, tömve voltam pattanással és a 400 forintos gyógyszertári krém meg a bioalapanyagokból készített házi lemosó hozta helyre, sosem álmodtam volna róla, hogy ilyen bőröm valaha lehet, azt hittem, hogy genetikailag ilyem vesztes vagyok), nincs szükség 60 réteg kencére egy szép kinézetért.


És sorolhatnám, de az edzésen kívül nem vagyok ebben otthon, csak annyira, amennyit foglalkoztam azzal, hogy megtaláljam a magam "női énjét". Sokáig akartam instalány lenni, de higgyétek el, hogy sem ezek a nők, sem azok a férfiak, akik elviselik egy ilyen nő kényeskedését, soha nem fognak olyan faasza életet élni, mint amilyenre a magamfajta, néha "mosottszr" halandók vágynak.


Az edzés más. A kencék borzalmasak és ezt ott láthatjátok a legjobban, mikor le akarjátok mosni és a 6. vattapamacs is koszos. Meg mikor húzódik a bőrötök a szoli utáni sokadik hidratálás után is. Mi, érzékeny bőrűek érezzük igazán, akinek nem, az csak él vele, észre sem véve, mi lesz, ha ilyet használ 20 évig. Hát úgy elhiszem, hogy öreg lesz egy 30 éves nő, ha vegyszerben pancsol minden nap. 20 évesem könnyű csininek lenni, nem kapja szét a fiatal bőrt a kence még és nem fájnak az ízületek attól a rángatózástól meg az egyes izomcsoportok elhanyagolásától, amit pár amatőr edzős csinibaba videóban látok.


Ha nem olvasnátok végig, legyen annyi a konklúzió, hogy:

-Minek nektek olyan férfi, aki olyan életvitelt vár el tőletek, ami nektek nem a kellemes erőfeszítés kategória önmagatokért, hanem sokkal inkább a magatokból való kivetkőzés?

-Azon kívül, hogy több Kenbaba (ne higgyétek, hogy ezek okos férfiak, ha sminkkel csorog csak a nyáluk a nőre) puncsol nektek, milyen előnye van egy ilyen életnek? Mi van a hobbitokkal, amiből elmegy ez az idő, mi van a melótokkal/tanulmányaitokkal, ahova esetleg nem értek be emiatt? Ha megéri, hajrá, ha nem éri meg, miért sajnáljátok, hogy nem vagytok ilyenek?

-Ez fontos: a második alkalommal linkelt két lány gyönyörű. Csak természetesebb a fény és kevésbé beállított a fotó. És kevesebb a smink. Javaslom, üssétek be a keresőbe az "insta vs reality" szöveget. Egy popsis, karcsú derekú lánynak is van pocakja és tud úgy kinézni, mint egy terhes vagy egy tinifiú. Az első képadag női is tudnak röhejesen kinézni, ha épp nincsenek kikészítve. És ne higgyétek, hogy mindig ki vannak. Ha igen, az másnak a rovására megy, olyan dolgokéra, amit az ember 20 évvel később sokkal nagyobb árat fizet. A szervezet kizsigerelése és a bájolgásra épített karrier után könnyebb zuhanni. De ne legyen igazam.

-Ha emellett úgy vagytok vele, hogy még mindig meg akartok ennek a fals képnek kezdeni, akkor az általam írtakat érdemes átrágni először, azok egyáltalán nem költségesek. Szoliba járni és sminkelni sem, körmözni sem, műszempillázni sem. De mielőtt ezekbe belecsaptok, az ár helyett (az általában nem vészes) vegyétek figyelembe azt, amit pl fogamzásgátlónál is illik: a tapasztalatolat vén rókáktól, hogy tényleg annyira jó-e, a kockázatokat, vagyis a valós árat, amit fizettek érte és azt, hogy mennyit vesz el ez az életetekből ahhoz képest, amennyit hozzáad. Ezek után higgyétek el, csak nevetni tudtok ezeken a nőkön és azokon a férfiakon, akik ezt akarják. (Mármint nem a fogamzásgátlót, hanem ezt a sok hű-hót). A szempillákat megviseli a mű, 2 hetente frissíteni kell, a körmöket megviseli az építés, pihentetni kell, a bőrt megviseli a sok vegyszer és roncsolja az UV A, ami a szoliban erősebb is, mint a napon, ráncosodik, az ízületekre nagyon oda kell figyelni, hogy ne legyen baj, mert akkor már késő, ha fáj stbstb. Okos ember pedig látja a harcot a kirakat mögött. Sokszor megnéznek engem is és kapom, hogy de jó nekem. Csak nem látnak hétköznap, leizzadva meg nyűgösen hazavánszorogni, összecuccolni és utána még bemenni tanulni. Csak a formás testet. A bőrömön meg a sminkemen sem látják az egy óra készülést és azt, hogy hétköznap nem sminkelek, vagy nagyon keveset, mert nem bírná a bőröm. És a barnító barna rajtam, nem a szoli. Én is ki tudnám magam csípni így, ki is szoktam, estélyekre. Csorog is a nyál, de minél többet beszélek azokkal a férfiakkal, akik ilyenkor nagyon beindulnak, annál jobban undorodom tőlük (sosem jöttem össze ilyennel, csak az elismerésük kellett) és annál jobban vágyok olyanra, aki akkor vesz észre, mikor épp ezekre az alkalmakra készülök úgymond és nem vagyok teljes díszben. Nem azt mondom, hogy ápolatlan, szakadt nőként fogadjanak el, különben irgumburgum, de aki komolyan akkora farok, hogy nem tart klassz csajnak pl az egyetemen, vagy nem mosolyog rám ugyanúgy, mikor edzés után nyújtok, és nem veszi észre az éjszakázásokat a siker mögött, attól undorodom. Az nem társ, hanem egy csicska, akit jól pofára kellene ejteni, csak aznem az én reszortom. (Akikkel meg kezd, azok meg hülyék szerintem hozzá.)


Lényeg a lényeg, ostoba emberek véleményére nem adunk, akik csak a kiralatot látják, ez az egyik. A másik, hogy hosszútávban gondolkodjatok. A harmadik, ha valamit akartok, nem a pénz lesz a legnagyobb dolog, amit fizettek érte. Sőt, az a legkevesebb.


Az edzés megéri, ha óvatosan csináljátok, szerintem. A többi mindenkinek szíve joga, hogy eldöntse, mennyit ér. De edzeni nem kell pénz sok. Olyan ez is, mint amit az IT témában lenyomnak a programozást tanulni akaró emberek. Eleinte én is azt hittem, ahhoz, hogy klassz legyek, először is kell egy bivalyerős, drága gép... Sokan így vannak ezzel, meg úgy, hogy jaj, arra születni kell, meg kicsi kortól csinálni, különben sosem hozod be a lemaradást, jaj, azt 9 éves kortól minden nap csinálják a nagyok. A f...t! Sem pénz, sem idő nem szab határt sem ennek, sem annak, hogy valaki összeszedett legyen. Ha egy apróságot teszel a cél érdekében minden nap, már nagyon király vagy! Edzeni és programozni tanulni is bárhol lehet, bármilyen szrral, csak kreatívnak kell lenni és nagyon kell akarni, ezt pedig nem a pénz vagy az elismerés fogja előhívni, hanem hogy magatokért teszitek, mert nektek kell az életetekbe. És ugyanúgy figyelni kell, hogy a szemeteket/ízületeiteket(utóbbi a gépre is igaz) ne kezdje ki. De ha beleássátok magatokat, erre ti is rájöttök, addig pedig bizalom, hatalmas bizalom magatokba és abba, hogy mindenetek megvam hozzá odabenn, hogy eljussatok bárhova, ahova akartok!

2018. febr. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Amit a kérdésben linkeltél,azok közül a két sötét hajú megérne egy-egy patront,de a szőke az mi? Most szalad haza valamelyik koncentrációs táborból, ez ugrik be róla,az utolsó képen meg számomra taszító,amilyen pofát vág. Amit kommentben linkeltél,azok a nők sokkal jobban néznek ki. Nem minden férfinak jönnek be az ilyen facebookon,instán,meg mit tudom én hol pózolgató, csücsörítő ,max. 45 kg-os lányok.
2018. febr. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
A #25 öst valaki végigolvasta? Nem rossz amúgy, egyetértek vele, de feléig sem jutottam olyan hosszú.
2018. febr. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!