Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem lehet normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet normális barátot találni? fiúk/lányok válaszára is kíváncsi vagyok

Figyelt kérdés

Eddig akármennyi fiú tetszett, mindig ugyanoda vezetett az egész és nem értem, miért. Vagy nem nagyon mert odajönni hozzám, pedig egyedül voltam és az egész messziről mosolygásból nem lett semmi, vagy fél év együtt marhulás után eltűnt szó nélkül (egy suliba jártunk) és amikor írtam neki, hogy hova lett, annyi volt a válasz, hogy megunta a sulit. És ilyen történetből még párat tudnék mesélni.

Megelőzve néhány félreértést: biztos hogy tetszettem nekik, nem vagyok kövér, zsíroshajú, trehány alak, akire ha ránéznek, azt hiszi, hogy már is szerelmesek belé...

Én egyszerűen csak azt szeretném megérteni, miért hagynak faképnél egy szó nélkül és miért nincsenek olyan férfiak, akiknek van bátorsága megszólítani valakit, nem csak az ivás és bulizás körül jár az esze. Egyszóval: Vannak még "régimódi" férfiak?



2018. márc. 1. 16:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Isten ments hogy te barátkozz velük az elején, az a női nem fatális tévedése lenne.

Itt arról van szó: Attól hogy még létezel, az nem elég arra hogy odamenjenek hozzád társkeresési célzattal.

Szükséges ehhez egy helyzet, mondjuk legalább egy távolabbi ismertség/barátság.


Nem logikus? Ha te sem mész oda idegenekhez szigorúan barátkozási szándékkal, mert úristen mi lesz ha többet gondolnak. Akkor ugyanúgy teljesen jogos, ha hozzád se mennek oda felszedni, csak azért mert szép vagy.


Nem éri meg, nagy valószínűséggel. Majd lesznek mások akik kezdeményeznek. Itt a földön semmi se szent, és feltétel nélküli szeretet se létezik, szóval tökmindegy.

2018. márc. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!