Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szakítás nem visel meg különös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás nem visel meg különösebben. (EZ) viszont nagyon. Miért?

Figyelt kérdés

Tehát ha szakítok tudomásul veszem, hogy nem működik és továbblépek.

Viszont már másodjára járok úgy, hogy elcseszek egy alakuló kapcsolatot és ebbe rettentően "belebetegszem".

Okolom magam és nem tudok továbblépni, hogy elveszítettem valakit akit még meg se kaptam.

Legelső ilyen eset után két évig szenvedtem.

Ráírni fél év után már megalázó lenne.

Valójában nem is ő hiányzik konkrétan, hanem az a szívfájdalmam, hogy elrontottam.

22/L



2018. márc. 1. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit rontottál el?
2018. márc. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, általában az szokott fájni, hogy mi lehetett volna. De majd jön más, fiatal vagy még:)
2018. márc. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Elhúztam a randi időpontját és amikor másodjára is időt kértem, megelégelte.

Nem akartam rosszat, de nekem túl gyors volt ez a tempó. Egyiket első hét után, másikat 3. hét után hozta fel. Nekem meg szükségem van min. egy hónapra. Utólag már megbántam, hogy eddig húztam. Igen tudom, hogy jön más, de már egy fél éve KIVAGYOK miatta. Azért hiányzik is. Mit tehetek?

2018. márc. 1. 19:49
 4/6 A kérdező kommentje:
"Összetörtem" Ráírnék, de tudom, hogy nem szabad. Viszont ez az állapot szörnyű...
2018. márc. 1. 19:54
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert elképzeled mi lett volna ha és túl sokat képzelsz bele. Valójában ha nem is volt több randitok, nem is őt szereted, hanem azt az ideált amit hozzá társítottál, a "mi lett volna ha"-t.


Ne haragudj, de érthetetlen számomra is, hogy mire vártál? Miért kell ennyi időt várni egy randival, mert ha a szexel vársz azt megértem, na de találkozással...


Sajnálom, de legalább úgy tűnik tanulsz belőle.

2018. márc. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Randi időpontot felesleges húzni!


Én sose húzom ilyen sokáig a randikat. Első randi általában 4-8 nap írogatás után történik. Aztán első randi után 4-5 nappal a kövi a randi. Aztán már 3 nap múlva. Attól függően,hogy ér rá a másik persze. Volt mikor 2 randi között 2 hét telt el,de csak azért,mert se nekem se neki nem volt jó a munkabeosztása...


Az a lényeg,hogy minél hamarabb kiderüljön,hogy egymáshoz valóak vagytok avagy sem. Amit csinálsz az szerintem csak időhúzás.

Most 3 hónap elmegy 3 randival és vmi nem okés, 3 hónapot rápazaroltál és ő is rád. Miközben pár hét alatt kiderült volna,hogy nem passzoltok példáúl.


Velem volt olyan egy sráccal,hogy első randit megejtettük,de a második sehogy nem akart össze jönni. Eltelt 1 hónap az első randi után és úgy gondoltam hagyjuk. 2 hónapom ment el a srácra feleslegesen.


Randit nem érdemes húzni.


Azt mondom jártok és szexet húzod oké,de randit?


26/N

2018. márc. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!