Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20 évet betöltöttem, és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évet betöltöttem, és még közöm sem volt nőhöz! Mégis mit lehet kezdeni magammal ebben a szituban?

Figyelt kérdés

Kezdeném az egyik legfontosabb ismertetővel, a külsővel. Majdnem 190 centi vagyok, barna hajú, kék szemű. Fodrászhoz járok, tehát nem vagyok igénytelen a hajamra sem. A ruházatom a mai trendnek megfelelő (szerintem) Zara, Bershka, H&M cuccok. A testalkatom vékony, nem vagyok valami izmos sem, de kis tartásom azért van a focinak köszönhetően.

Egyetemen tanulok, néha bulizni is elmegyek, bár nem vagyok egy nagy party face, ha ez befolyásol valamit. Az egyetem mégsem egy bánya mélye, lehetne lehetőségem ismerkedni, de nem fekszik a téma nekem egyáltalán valamiért.

Belsőre ahogy említettem inkább visszahúzódóbb vagyok, de aki ismer az tudja, hogy tudok vicces is lenni, megfelelő társaságban. Kedves embernek tartom magam, de ez ugye egy, az, hogy más mit gondol rólam meg kettő... Hallottam már vissza olyat is, hogy nagyképűnek tűnök pedig inkább én érzem úgy, hogy láthatatlan kellene maradjak ha nem akarom magam hülyének nézetni másokkal.

Most már zavar ez az állapot mert ennyi idősen mégiscsak szeretnék már én is valamit, és úgy érzem magamon, hogy hiányoznak ezek a dolgok.

Mit lehet tenni az esetemben? Adva van egy srác, aki nem is néz ki túl rosszul, de ezek szerint olyan jól sem. Azt, hogy próbálkozzak folyamatosan azoknál akik megtetszenek felejtsük is el gyorsan, mert ahhoz én túl gyáva, és félénk vagyok. Szerencsére nem igazán látszik rajtam ez a probléma még, de tényleg nagyon nyomja a lelkem.



2018. márc. 1. 23:37
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem feladni! Én 21 évesen vesztettem el a szüzességemet, utána volt 6 barátnőm, 2 menyasszonyom, és 1 feleségem.
2018. márc. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
41%

Az arcból visszavenni, mert a kérdés fele szimpla önfényezés. Ha tényleg ilyen jól nézel ki, ahogy előadód, próbálkoznának nálad lányok. Aztán kéne tartanod egy alapos önvizsgálatot.

Mondjuk, ez a szöveg teljesen olyan, amit egy ismerősöm előad, magát sajnáltatva, miközben sorban fűzi a csajokat.

2018. márc. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Fejleszd ki az eddig hiányzó emberi kapcsolatteremtő képességedet. Nem arra utalok, hogy képes vagy-e emberekkel kapcsolatot teremteni különböző elkerülhetetlenül fontos ügyek intézése szempontjából, hanem arra, hogy képes vagy-e általános értelemben vett emberi kapcsolatokat létesíteni magának az emberi kapcsolatnak, szociális interakciónak a kedvéért, tehát hogy úgy mondjam, látszólag "öncélúan".

Élvezted bárkinek is a társaságát valaha életedben? Beszélgettél, csevegtél már élőben bármiféle kötelezettségek és kötöttségek nélkül lazán, szabadon? Csak pusztán amiatt, hogy élvezted a gondolatok cseréjét kettőtök között? Mondjuk pusztán baráti alapon?

2018. márc. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
41%
Lényeg, hogy ne szolgáld ki túlságosan a csajokat. Már így is túl kényelmes dolguk van.
2018. márc. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem akarsz próbálkozni olyanoknál, akik tetszenek, akkor mégis mit gondolsz, honnan lesz valaha párkapcsolatod? Szerinted egy nap majd becsönget egy lány az ajtódon és megkér, hogy legyél a barátja?
2018. márc. 2. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Noblesse Oblige ***** válasza:

Ki kell lépned a korfontzónádból. Máshogy nem megy.

19 évesen elhatároztam, hogy egyetem, új élet, új város, új barátok. Felépítek egy sokkal jobb önmagamat.

Így sok olyan dolgot tettem amit középiskolába soha nem vállaltam volna be. (nagyon konzervatív lány vagyok)

20-as éveim elején megismertem így a páromat, összebarátkoztunk, majd egymásba szerettünk és azóta is járunk.

Eleinte én is rosszul éltem meg, hogy oda kell mennem emberekhez, és leszólítani őket, de ha belejössz, akkor meg már nem érzed semmi extra. Elején még nagy dolog, de ha megszokod, akkor már olyan természetes lesz mint a köszönés.

2018. márc. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Ha azt mondom pua, úgy is lepontoznak azok, akiknek a dugás az ölébe hullott mindig.


De pua. Nekem segített.

2018. márc. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Nagyon kevésszer tetszik meg valaki, de az többnyire levegőnek szokott nézni, nem igazán tűnik úgy, hogy felkeltem az érdeklődését. Probaltam már, hogy a lány fejével gondolkodok, de akkor is arra jutottam, hogy biztos nem kellek neki. Mindig arra téved a tekintetem aki tetszik éppen, többször is egymás után. Ezek hiányában pedig fölösleges próbálkozzak kicsit úgy érzem. Arról nem is beszélve, hogy manapság a lányok is ugyanúgy kezdeményeznek azoknál aki tetszik nekik.

Egyre gyakoribb, hogy több a huszonéves fiú?

2018. márc. 2. 12:27
 9/27 A kérdező kommentje:
Aki szűz, ez lemaradt.
2018. márc. 2. 12:35
 10/27 anonim ***** válasza:
Az égvilágon semmi baj nincs veled. De miért nem udvarolsz valakinek? Ezt nem értem. Nőd csak így lesz.
2018. márc. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!