Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20 évet betöltöttem, és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évet betöltöttem, és még közöm sem volt nőhöz! Mégis mit lehet kezdeni magammal ebben a szituban?

Figyelt kérdés

Kezdeném az egyik legfontosabb ismertetővel, a külsővel. Majdnem 190 centi vagyok, barna hajú, kék szemű. Fodrászhoz járok, tehát nem vagyok igénytelen a hajamra sem. A ruházatom a mai trendnek megfelelő (szerintem) Zara, Bershka, H&M cuccok. A testalkatom vékony, nem vagyok valami izmos sem, de kis tartásom azért van a focinak köszönhetően.

Egyetemen tanulok, néha bulizni is elmegyek, bár nem vagyok egy nagy party face, ha ez befolyásol valamit. Az egyetem mégsem egy bánya mélye, lehetne lehetőségem ismerkedni, de nem fekszik a téma nekem egyáltalán valamiért.

Belsőre ahogy említettem inkább visszahúzódóbb vagyok, de aki ismer az tudja, hogy tudok vicces is lenni, megfelelő társaságban. Kedves embernek tartom magam, de ez ugye egy, az, hogy más mit gondol rólam meg kettő... Hallottam már vissza olyat is, hogy nagyképűnek tűnök pedig inkább én érzem úgy, hogy láthatatlan kellene maradjak ha nem akarom magam hülyének nézetni másokkal.

Most már zavar ez az állapot mert ennyi idősen mégiscsak szeretnék már én is valamit, és úgy érzem magamon, hogy hiányoznak ezek a dolgok.

Mit lehet tenni az esetemben? Adva van egy srác, aki nem is néz ki túl rosszul, de ezek szerint olyan jól sem. Azt, hogy próbálkozzak folyamatosan azoknál akik megtetszenek felejtsük is el gyorsan, mert ahhoz én túl gyáva, és félénk vagyok. Szerencsére nem igazán látszik rajtam ez a probléma még, de tényleg nagyon nyomja a lelkem.



2018. márc. 1. 23:37
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Uhh, hát ez nekem fel sem tűnt, akkora apróság a szememben. Ilyen melyre menően nem vagyok együttérző, olyannyira, hogy ezt még most sem értem miért kellene együtt érezzek valakivel emiatt.

Azt hittem ilyenekre gondolsz, hogy meghalt valakije, nehéz gyerekkora volt stb.

2018. márc. 2. 23:22
 22/27 anonim ***** válasza:
Ha ez neked apróság, akkor képzeld el, milyen érzés lenne számodra, ha téged, a megkérdezésed nélkül, kvázi "ezüsttálcán" fölkínálnának egy olyan - számodra zsigerileg ellenszenves - nőnek, aki ugyanúgy garanciát szeretne a párkapcsolatra, mint ahogyan te. És mondjuk már az elején közölnék veled, hogy ha nemet mondasz neki, akkor gondoskodnak róla, hogy a további életedet bénán, törött gerinccel, tolószékben töltsed. (Tehát valóban nem lenne választásod.)
2018. márc. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Ezt sem akarom persze, viszont kezdeményezni meg épp ezért nem akarok mert nem szeretnék senkinek kellemetlen perceket okozni azzal, hogy bepróbálkozok. Nem kellemes érzés nekem sem mikor olyan próbálkozik nálam, aki nekem nem tetszik.

Úgyhogy ezért volna jó ha a lány kimutatná, hogy szabad a pálya, de nem teszi meg soha senki, ezért gondolok arra, hogy nem tetszem senkinek.

2018. márc. 3. 17:25
 24/27 anonim ***** válasza:
Csak szólok, hogy sem önmagad mások általi sajnáltatásával, sem sima önsajnálattal + ezzel párosult makacs passzivitással nem fogsz semmire menni, sem rövid, sem hosszú távon.
2018. márc. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Bár önsajnáltatás volna ez minden...

Könnyű azt mondani meg aki olyan annak tenni is érte, hogy legyen barátnője.

Azt olvastam, hogy 22 éves koromig kb úgyis meg fognak találni a lányok ha nem vagyok olyan vészes, és felszednek előbb-utóbb.

2018. márc. 3. 20:21
 26/27 anonim ***** válasza:
Sok sikert.
2018. márc. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Rám férne. Köszönöm!
2018. márc. 3. 20:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!