Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az itt elterjedve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az itt elterjedve hogy kizáró tényező a nőknél a szülőknél lakás amikor rengeteg olyan 30 év körüli férfit ismerek aki szüleinél lakik és van párja?

Figyelt kérdés
2018. márc. 2. 20:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hát igen egy anyában meg lehet bízni benne a legjobban, az enyém sem szólt soha egy szót se a félrek**úrogattam és megcsaltam ezt azt... :)
2018. márc. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
92%

Megmondom őszintén, nekem sokáig megvolt a véleményem azokról a férfiakról, akik még 30 évesen is a szüleikkel laknak, úgy gondoltam, csak anyuci pici fiai nem költöztek már el ennyi idősen otthonról, meg kényelmesek és élvezik, hogy anyuka kiszolgálja őket. Azóta már kicsit másként látom ezt is... millió meg egy oka lehet annak, ha egy felnőtt férfi a szüleivel él, és ezek közül nem mind gáz. Pl: saját lakásra gyűjt és nem akarja a drága albérletre kidobni a pénzét. Nem akar egyedül lakni - vannak emberek, akik egyszerűen nem érzik jól magukat egyedül. Ha lenne párja, akkor vele lakna inkább, viszont amíg nincs, addig fölöslegesnek tartja a különköltözést. Betegek a szülei, és ő gondoskodik róluk. Nos, ezek nagyon is érthető és elfogadható dolgok.


29/N

2018. márc. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Több ilyen gondolkodású nő kéne mint a 12-es.


Ha lenne....akkor többen elköltöznének....

2018. márc. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Épp ma beszélgettem egy nőismerősömmel, akit zavar, hogy a 30-as fia kényelmesen elvan az anyjával közös háztartásban, és nem tudja, hogy bírja rá, hogy önállóbb legyen. Az anyuka már nyugdíjas, a fiának se barátnő, se lakáscélok...
2018. márc. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
37%
Én mindig is leszartam hogy mit gondolnak mások erről. Kb 8 éves korom óta szinte csak én járok a boltba, szoktam főzni, mosni, mosogatni, majdnem az összes számlát én intézem (4 ingatlanét jeleneg), közben tanulok, dolgozom, és újítom a lakást. Aztán van ismerősöm, akinek a szülei vettek egyet, de egy csavart sem tud meghúzni. De engem ez nem zavar, nem fogok erről habzó szájjal litániát írni. :)
2018. márc. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nem értem miért kell lenézni azokat a 30asokat akik a szüleinél élnek?

és nincsen külön lakás,háza

mert pl.nem akar egyedül lakni

vagy mert nem vettek neki a szülei lakást,házat mint soknak!

vagy NEM albérletben lakik,hogy fizessen havonta azért több 10 ezer ftokat,feleslegesen,inkább abból a pénzből támogatja szüleit! sokkal hasznosabb felhasználásra kerül

és gyűjtögeti a pénz ,hogy legyen majd egyszer tehermentes lakása,háza!

2018. márc. 3. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Azzal nincs baj, aki támogatja a szüleit, mert azok rászorulnak, de aki önállótlan és kinyalatja a fenekét otthon, és mindenért az anyját hívja, azzal már igenis van, és a nyugdíjas ismerősömnek is ez a baja, hogy felnevelte egyedül a fiait, azok meg elvannak és önállótlanok, a 30-as nagy fia is, és mindenért anyucit hívják, mindent intézzen el az anyjuk, mert nekik igényük sincs az önállóságra. Az anyjuk meg már szeretné, ha a saját lábukra állnának és nem rá támaszkodnának. Ezekkel van a baj.

Néhány éve én is beszélgettem társkeresőn egy 30-as férfival, aki az anyjával élt, és fel sem merült benne az igény, hogy külön költözzön, az anyja nem szorult a fia segítségére, önálló, felnőtt nő, de a 30-as uraságnak még dolgozni sem akaródzott elmenni...

Ezekkel van baj.

Nem azokkal, ahol működik a többgenerációs háztartás, nem azokkal, akik kölcsönösen segítik egymást, nem azokkal, akik a rászoruló szüleiket gondozzák vagy támogatják anyagilag. Hanem akik nem nőttek fel, pedig nagykorúak, akiknek eszük ágában sincs leválni, akik kiszolgáltatják magukat otthon. És ugyanezt várnák egy nőtől is. Csak egy felnőtt nő nem a párja anyja akar lenni...

2018. márc. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ebben az országban bem csak egy saját lakás kerül sokba hanem az albérlet is. Na tételezzük fel egyedül élnék 30 évesen keresnék kb. nettó 200 ezret, hülye lennék egyedül albérletbe menni. Ha egy csajnak emiatt nem kellenék hülyének nézném, mert nem a realitásban él, kis hercegét keresi mellé defektes is az ilyen. Viszont egy normális lány tisztába van a realitásokkal és mivel ő is dolgozik így könnyebb vagy albit kivenni vagy lakásra gyűjteni.

A gond csak akkor szokott lenni, ha a 30 éves férfi olyan, mint egy 13 éves akit elkell tartani és főzni, mosni takarítani kell rá. Szerintem inkább ez kizáró tényező a legtöbb nőnél, mert még nem nőtt fel.

2018. márc. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!