Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha velem még barátkozni sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha velem még barátkozni sem szeretnek a nők, valami nagy gáz lehet velem?

Figyelt kérdés
De tényleg, én ezt már nem értem és csak röhögni tudok ezen, már barátként sem tud rám tekinteni egy nő sem. Értelmesnek mondhatom magam, szinte bármiről, bárkivel jókat tudok beszélgetni (munkám is erre épül), ha meg haverkodásról van szó, akkor szerintem a külső másodlagos (kapcsolatot meg nem is remélek már egy ideje). Rendben, hogy nincs önbizalmam, de ez kizáró ok még egy ilyen jellegű kapcsolatban is? Szeretnék nőkkel kommunikálni, de lehetőséget sem kapok rá az élettől, vagy sűrűbben tőlük...
2018. márc. 2. 23:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
83%
Ha emberi kapcsolat hiányod van (beszélgetés), akkor kezdetben érd be azokkal, akik maguk is szeretnének veled beszélgetni. Ha a munkád is erre épül, annak révén nem tudsz ismerősöket "gyűjteni"?
2018. márc. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nem haverkodni jönnek be oda az emberek, de néha kialakul egy-egy beszélgetés más témákról is, míg várakoznak, vagy tárgyalunk. Ez az élet része. De annyira valahogy sosem tart érdekesnek senki, hogy ezt továbbvigye. Én meg nem erőltetem.
2018. márc. 3. 00:04
 13/20 anonim ***** válasza:
56%

Fordítsd magadra azt az időt, amit ezzel töltesz, hogy fejlődj és jobb legyél, ki fog fizetődni, hidd el nekem.

Ezért írtam az első választ úgy, ahogy. Mert azzal, hogy magadat fejleszted és hozod jó formába, nem árthatsz magadnak és előnyöddé válhat.

Én nem szóltalak le egyáltalán, úgyhogy ne csak a rosszakat vedd észre ám, van, aki segíteni akar :D

2018. márc. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Ahhoz képest, ami pár éve voltam, ahol akkor tartottam, egészen minőségi fejlődésen mentem keresztül. Értem és köszönöm a válaszod, segítséged, nem is rád gondoltam, mikor azt írtam fentebb, amit. :)
2018. márc. 3. 00:21
 15/20 anonim ***** válasza:
85%

Nem szeretnék ítélkezni, nem tudom, te hogyan ismerkedsz a lányokkal. Nekem van tapasztalatom olyan szempontból fiúk terén, hogy tudom, ki az, aki barátkozni akar és ki az, aki egyből lelépne, ha lenne valakim. És ez az első pillanattól marhára érződik. Azt pedig nagyon nem szeretik a lányok, ha valaki úgy akar velük barátkozni, hogy közben egyértelműen a nőt veszi bennük észre.


Barátság általában vagy közös érdeklődési körön, vagy közös baráti körön keresztül alakul ki. Legalábbis olyan barátság, amiből lehet más is, de meg is maradhat barátságnak, mert jól megvagytok, de igazából ennyi, vagy azért, mert párnak a másik sok lenne, vagy azért, mert van párja. Viszont úgy nem megy a barátkozás, hogy valakihez odamész barátkozni a semmiből. A csajozás sem szokott menni, kivéve, ha a külsőd beszél helyetted is.


Mindenesetre, velem még olyan nem volt, hogy ne beszéltem volna szívesen bárkivel, akiből nem ömlött a vágy. Volt, akit én is félreismertem, közel állt hozzám, mint ember, de féltékenységi rohamot kapott, ha be akartam mutatni más fiú barátomnak, vagy ha mondtam neki, hogy xy épp tetszik. Kellemetlen ez mindenkinek. De szerencsére van több olyan igazi barátom, akivel számíthatunk egymásra, nem érdekből barátkozik, jóban vagyunk a barátnőjével/feleségével is, akinek meg nincs barátnője épp, meg szoktuk vitatni a szingli dolgokat ugyanúgy, mint egy barátnővel.


Sokan erre azt mondják, bullshit. Látszik, hogy nem voltak még összezárva nap, mint nap 800 ellentétes neművel. Egy idő után az ember megszokja, hogy nem mindenki a dugásra alkalmas alanyt keresi benne, hanem a jó társaságot. Azt hiszem, akkor kezdődik az igazi felnőttkor.


Visszatérve, javaslom, csak úgy barátkozz lányokkal, ha nem rí le rólad, hogy csak azért mész pajtizni, mert hátha kaphatsz puncit. Ha valakivel random összekerültök, egy osztályba, egy táborba, egy akárhova, az király, azt senki sem érti félre és veszi zokon, aki nem öntelt ribi. Ahogy azt sem, ha a barátom barátja az én baráto is elvet követed. De úgy ne akarj barátkozni, hogy ha hisztis dívaként szarban hagynád az illetőt, amint lesz pasija, vagy savanyú citrom módjára rontanád a hangulatot, ha mesél esetleg a szerelmi ügyeiről.

2018. márc. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
65%

A másik észrevételem (most olvastam végig a kommenteket), ne vegyél mindent ennyire magadra. Az a benyomásom, hogy nagyon, túlságosan is adsz mások véleményére és túl sok dolgot veszel támadásnak. Pedig nem az, nem ellened irányul, csak random trollkodás eg, noname embertől egy anonim oldalon... Ennyire nem kell kapni minden után.


Az pedig főleg nem előnyös, ha ki is fejezed a sértettséged. Az ilyesmit le kell nyelni, nem kell mindig kimutatni, hogy valami nem tetszik, vagy rosszulesett. Főleg ilyen apróságoknál. Csak a barátkozás miatt mondom, mint jó tanács. Ne legyél ennyire bántható, túl könnyű rajtad fogást találni.:)

2018. márc. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Én akkor nem barátkozom valakivel, ha igénytelen. Például a suliban van egy srác, múltkor mögötte ültem előadáson, azt hittem rosszul leszek: végig a pattanásait kapargatta, meg a körömágyát rágta. Annyira undorító volt, hogy azóta messzire elkerülöm.

Nem mondom, hogy veled ez lenne a baj, nem ismerlek, csak írtam egy esetet, amit én tapasztaltam.

2018. márc. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
25%

13as:)) Anyám is megmondta:)) Jól indúlt a szombatom. Minden anyának a saját gyereke szép. Pont anyuci kicsi fia miatt taszìtod a nőket.

Kérdező! Manapság a korosztályod neten éli az életét! Tehát sz ottani profilod alapján ìtélnek meg. Másik dolog élőben az igényes megjelenés és a viselkedés. Hogy itt tanúlt kedvenc jelzőmet emlìtsem: ha ocsmány vagy ne csodálkozz , hogy taszìtod a nőket. Menőkkel mindenki szeret barátkozni a lúzerekkel senki.

2018. márc. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Szóba sem állnak veled, vagy csak nem megy a hosszútávú barátság?

Én pl. a legtöbb emberrel barátkozom, ha normálisan indítja az ismerkedést és nem nyomul, nem fogok hajszálhasogatóan elítélni senkit, max. azt kerülöm, aki undorító ránézésre vagy kőbunkó (akár férfi vagy akár nő az illető). Máskülönben bárkivel leállok beszélgetni, mert amíg nem ismerem, addig nem tudhatom, hogy jó-e. Viszont a legtöbb barátságom egy időután megszakad, nem tartom fent, csak felületesen maradnak, kevés az, akivel elmélyül.

2018. márc. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Te magad írtad, hogy már most is sokkal jobb vagy korábbi önmagadhoz képest. Szerintem ha ezen az úton haladsz tovább (ti. hogy csak saját korábbi önmagadhoz mérsz, és mindig az aktuális önmagadat akarod meghaladni) bőven elég ahhoz, hogy elérd a célodat. De az fontos, hogy egyszerre mindig csak egy lépést tegyél meg, ne akarj rögtön a célhoz ugorni. Én voltam, aki javasolta, hogy ha úgyis olyan a munkád, kezdd azon keresztül a kapcsolatteremtést, te meg arra írtad, hogy annyira nem vagy érdekes. Mivel én ilyen szempontból valószínűleg pont az ellentéted vagyok (sokoldalú érdeklődésű, szórakoztató társalgó, aki viszont a gyakorlati életben afféle "semmire sem jó" valaki), pont az átellenes oldalról látom a dolgot. És innen nézve nekem úgy tűnik, hogy általában azok az emberek unalmasak, akiknek 1. nincs fantáziájuk 2. kevés dolog érdekli őket. És egyébként meggyőződésem, hogy ha gondolatban visszatérsz a gyermeki énedhez, onnan (szintén gondolatban) újraindulva (mert minden gyerek kíváncsi és érdeklődő és a fantáziája is végtelen) ki tudod magadban fejleszteni ezt a két attribútumot. Remélem, ezt föl fogod tudni valamire használni.
2018. márc. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!