Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az kizáró ok lehet a nőknél,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az kizáró ok lehet a nőknél, ha valaki szereti a háborús filmeket, focit nézni, gépen játszani?

Figyelt kérdés
Bár mondjuk, ha ezt nem tudják elfogadni az esetleges barátnő jelöltek, akkor inkább szűz maradok.
2018. márc. 3. 14:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem ez a kizáró ok, a kérdéses az ezekkel eltöltött idő, és az, hogy a párkapcsolat fontossága hova helyeződik ezekhez képest.

Mindenkinek van kedvtelése, hobbija, mindenkinek kell valamennyi idő ezekre, önmagára. De ha egy számítógépes játék fontosabb, mint én, akkor az nem fog működni párkapcsolatként.

2018. márc. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nő függő. A legjobb barátnőm keni vágja a focit, F1-et, úgyhogy a párját is úgy választotta meg.

Én pedig nem szeretem ezeket, így a páromat is úgy választottam meg, hogy VB és EB ideje alatt ne kelljen elvesztenem őt napokra. Mi inkább együtt járunk el sportolni.


A háborús filmeket rajta keresztül szerettem meg. Egyszer kiválasztott egy olyat amiben volt egy szerelmi szál, némileg több politika és nem túl sok puffogtatás. Utána meg sorban megnéztük a kedvenceit és nekem is megtetszett ez a műfaj.


Pc játékokat meg akkor játszik amikor nem vagyok vele és este ki akarja pucolni az agyát, olyankor mindig valamelyik háborús játékával megy hadjáratokra.


Az első barátom nagy foci rajongó volt, vele többek között azért is ment tönkre a kapcsolatunk, mert mindig időre kellett rohanni a tv elé, sport bárba, haverokhoz. Sosem tudtunk programokat csinálni, én meg meguntam a társasmagányt mellette. A barátaimra sem voltam folyton kíváncsi, első kapcsolatom és pár hónapos kapcsolat lévén én inkább a szexuális dolgokkal foglalkoztam volna. Ő nem.


Szóval nője válógatja, hogy milyen kapcsolatra és milyen férfira van igénye.

2018. márc. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem kizáró ok, csak ne erőltesd rá is. Míg megy a meccs, addig ő elmegy mondjuk a barátnőivel moziba, kávézni, stb.
2018. márc. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!