Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért lázadnak minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért lázadnak minden egyes alkalommal a 80-20-as szabály ellen, amikor mindenki tudja és látja, hogy teljesen helytálló?

Figyelt kérdés

Aki nem totál hülye és teljesen vak, az észreveszi a mindennapokban, hogy a nők a férfiaknak csak egy egészen kis táborát tartja vonzónak - és értük még akár egymás szemét is hajlandóak lennének kikaparni, hogy megszerezzék őket. Ezek a pasik - mivel tudatában vannak a népszerűségüknek - folyamatosan bibéről bibére szállnak, miközben a "resztli" meg akár éveken át is magányos, pedig sokuk papíron főnyeremény.


A népszerű pasik alatt nem feltétlenül Adonisz-testűeket kell érteni: egyszerűen csak valami van bennük, ami nők tömegét ragadja meg: ez lehet humor, stílus, úriember-attitűd, dögös hang, jó beszélőke, talpraesettség...tényleg bármi.


Szerintem ha visszatekintetek a diákévekre, mindenki tudna olyan idevágó példával szolgálni, hogy az XY egy nagy macsó volt, egy igazi menőcsávó, egy csomó csajon végigment, férfitársai meg értetlenül(és irigykedve) nézték, és azon morfondíroztak: "Vajon mi lehet meg benne, ami bennem nincs?"


De aki nyitott szemmel jár, munkahelyen is láthat hasonlókat. Egy-két kirívóan népszerű pasi + nagyobb számú, partvonalra szorított szingli úriember, akikkel látszólag semmi gond nincs. Az agyonsztárolt fickók hiába foglaltak, bármikor lehetnének röpke kalandjaik, a nők egymást taposva próbálják a kegyeiket elnyerni.


Itt a GYK-n akárhányszor kerül szóba ez a téma, a női válaszolók reakciója mindig valami ilyesmi:"Mi ez a marhaság? Pöh-pöh-pöh, cöh-cöh-cöh...de hát ilyen nincs! Micsoda lúzerek vagytok, felejtsétek már ezt el! A kockulás helyett inkább menjetek ki az életbe és csajozzatok!" Igen ám, de ha kimennek az életbe, a fentieket tapasztalják...


Szerintetek miért ágálnak a nők a nyilvánvaló igazság ellen? Miért tagadják az abszolút nyilvánvalót? Ha már egyszer ilyen hihetetlenül válogatósak, miért nem vállalják fel? Nem véletlenül látnak napvilágot ilyen és ehhez hasonló "törvényszerűségek" és általában mindnek van is alapja...



2018. márc. 3. 20:20
1 2 3
 1/28 Skaiiripa ***** válasza:
30%
Válogatósak vagyunk, igen. A legjobb géneket keressük a jövőbeli gyermekeinknek, ez belénk van kódolva. Ez akkora bűn? Mindenki előnyös géneket akar örökíteni, te kis buta.
2018. márc. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
35%

"A legjobb géneket keressük a jövőbeli gyermekeinknek, ez belénk van kódolva."


Mert a férfiak nem? :D

2018. márc. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
61%

Mindig mindenikek az elérhető legjobb kell és tök mind 1 h N v F.

V ez most egy csaj v lakás v autó...


Te se járnál egy 70-es Ladával ha hozzád vágnának egy One-77 -s Aston Martin-t.

2018. márc. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
75%
Mi akadályoz meg benne, hogy jobban nézz ki például? Hogy olvasottabb legyél?
2018. márc. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
42%

Igen, az első válaszolónak igaza van. Olvass te is, kedves Kérdező, humánetológiai könyveket*! A nőkbe evolúciósan bele van kódolva, h a "jó spermát" (értsd: megfelelő DNS) és jó eltartóképességet (értsd: a nemzett utódokat fel is kell nevelni valamiből. Ennek megvannak a társadalmilag elfogadott attribútumai: vagyon, elhelyezkedés a társadalmi uborkafán stb) preferálják. És nevetni fogsz, de a nők 75%-os biztonsággal megmondják egy másfél másodperces arcodra pillantásból a DNS-ed állapotát is. Kutatás bizonyítja.


Nem értem, hol a probléma? Megvannak a módszerek arra, hogy a valós, nők által igényelt/preferált tartalmak helyett hogyan utánozd a menőket/alfa hímeket.



*kedvencem: A párválasztó agy

2018. márc. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 Skaiiripa ***** válasza:
12%
#2 De, csak most nem róluk volt szó.
2018. márc. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
#5 Elképedtem a válaszodon. Tényleg ez lenne a megoldás? Majmolni a menőjenőket? Színészkedni? Ha abszolút nincs meg bennem a vetíteni akarás, és szeretnék magamhoz mindig hű maradni, akkor is? Ez nevetséges...
2018. márc. 3. 20:41
 8/28 anonim ***** válasza:
33%

ötös vagyok


Hát, kedves Kérdező, ha nem akarsz a témában elmélyedni, sose tudod meg, mi mindennel növelhetnéd az esélyedet a nőknél, legalábbis a kutatók szerint.

2018. márc. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
64%

ötös és nyolcas vagyok


Látom, le lettem pontozva. Számítottam rá. Még jó, hogy a tudományt nem lehet lepontozni :)


A lepontozók figyelmébe ajánlom a következő örökbecsűt:

Aki hülye, tanul. Aki nem, az is marad.


Szép estét!

2018. márc. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
74%

Várj kérdező, minek járjak frusztrált introvertált ronda pasival? De lehet folytatni, minek járjak a "népszerű" pasival, akinek én csak egy skalp lenék, aztán meg tovább ha megvoltam neki.


Az hogy megválogatom, hogy mégis kivel akarok együtt lenni, az nem valaminek a megtagadása, vagy valakiknek az emberszámba se vétele, egyszerűen én ismerem az igényeimet, a vágyaimat és azt hogy külsőleg belsőleg milyen férfira vágyom. Nyilván ronda pasikra nem vágyom, de ezért szerintem sem engem sem mást nem lehet elítélni. Mindenki a számára megfelelőt keresi, és hogy sokan nem illenek bele ebbe a képbe, ez van. De amióta világ a világ ez van. De én személy szerint az ilyen adonisz dugjunk meg mindenkit pasikra se vágynék. Bár ez én vagyok.

2018. márc. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!