Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért lázadnak minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért lázadnak minden egyes alkalommal a 80-20-as szabály ellen, amikor mindenki tudja és látja, hogy teljesen helytálló?

Figyelt kérdés

Aki nem totál hülye és teljesen vak, az észreveszi a mindennapokban, hogy a nők a férfiaknak csak egy egészen kis táborát tartja vonzónak - és értük még akár egymás szemét is hajlandóak lennének kikaparni, hogy megszerezzék őket. Ezek a pasik - mivel tudatában vannak a népszerűségüknek - folyamatosan bibéről bibére szállnak, miközben a "resztli" meg akár éveken át is magányos, pedig sokuk papíron főnyeremény.


A népszerű pasik alatt nem feltétlenül Adonisz-testűeket kell érteni: egyszerűen csak valami van bennük, ami nők tömegét ragadja meg: ez lehet humor, stílus, úriember-attitűd, dögös hang, jó beszélőke, talpraesettség...tényleg bármi.


Szerintem ha visszatekintetek a diákévekre, mindenki tudna olyan idevágó példával szolgálni, hogy az XY egy nagy macsó volt, egy igazi menőcsávó, egy csomó csajon végigment, férfitársai meg értetlenül(és irigykedve) nézték, és azon morfondíroztak: "Vajon mi lehet meg benne, ami bennem nincs?"


De aki nyitott szemmel jár, munkahelyen is láthat hasonlókat. Egy-két kirívóan népszerű pasi + nagyobb számú, partvonalra szorított szingli úriember, akikkel látszólag semmi gond nincs. Az agyonsztárolt fickók hiába foglaltak, bármikor lehetnének röpke kalandjaik, a nők egymást taposva próbálják a kegyeiket elnyerni.


Itt a GYK-n akárhányszor kerül szóba ez a téma, a női válaszolók reakciója mindig valami ilyesmi:"Mi ez a marhaság? Pöh-pöh-pöh, cöh-cöh-cöh...de hát ilyen nincs! Micsoda lúzerek vagytok, felejtsétek már ezt el! A kockulás helyett inkább menjetek ki az életbe és csajozzatok!" Igen ám, de ha kimennek az életbe, a fentieket tapasztalják...


Szerintetek miért ágálnak a nők a nyilvánvaló igazság ellen? Miért tagadják az abszolút nyilvánvalót? Ha már egyszer ilyen hihetetlenül válogatósak, miért nem vállalják fel? Nem véletlenül látnak napvilágot ilyen és ehhez hasonló "törvényszerűségek" és általában mindnek van is alapja...



2018. márc. 3. 20:20
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
83%

A nõk nem lázadnak. Mi nem foglalkozunk ilyen baromsaggal, hogy % os szabaly.


Ellenben azok a ferfiak, akik nem jonnek be a nőknek, hajlanosak ilyen elméleteket meg szabályokat kitalálni és azon kattogni.

2018. márc. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
73%
Érdekes,Spanyolországban miért látok majdnem minden sarkon olyan csávót,akit a kinézete alapján bármikor elfogadnék,minden igény lejjebb adás nélkül? :DDDD
2018. márc. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
40%

Lehet, a spanyolok meg Mo.-on lennének így...


"A másik meg hogy a fogyasztói társadalmakban el van hitetve az egyennel hogy tökéletes és neki a legjobb jár mert o maga is a legjobb."

És nők ezt inkább hajlamosak elhinni, mint férfiak?

2018. márc. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 Diavolino44 ***** válasza:
24%

a human etologias sracnak amugy teljesen igaza van.

De azt is vedd figyelembe, hogy a nok, osztonosen ugy vannak beprogrammozva, hogy probalnak minel inkabb a tarsadalmi megiteles elol menekulni.

Egy no nem mondhatja ki hangosan, hogy uh de kivanos vagyok, s ma lefekszek egy pasival, mindenki ugy nezne ra mint egy ribizli.

Ezzel szemben ha egy ferfi mondja meg a pacsizas es a buzditas, hogy hajra.

Egy not azert erdekli jobban a kornyezete velemenye, mert evolciosan fuggot A tarsadalomtol, ugyanis haegy ferfit kirekesztenek elmegy vadaszik maganak, de egy no tulelesi eselyei, sokkal rosszabb a tarsadalomtol tavol.


Alapvetoen ez a valasz is akerdesre, igen nyilvanvalo, hogy egy no a tetovalt motoros sracra gerjed aki a tarsasag kozeppontjaban, vagy a sikeres oltonyos jogaszra, illetve van meg par szterotipia. De azt KELL mondania, hogy egy atlagos ferfit szeretne, egy atlagos csaladdal.

2018. márc. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
72%

"A népszerű pasik alatt nem feltétlenül Adonisz-testűeket kell érteni: egyszerűen csak valami van bennük, ami nők tömegét ragadja meg: ez lehet humor, stílus, úriember-attitűd, dögös hang, jó beszélőke, talpraesettség...tényleg bármi. "


lol. tehát itt és most elismered hogy benned, és a férfiak 80%-ában az égvilágon semmi nincs, ami miatt vonzó lenne a nőknek. :D

2018. márc. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
90%

Én nem tudom, mit akar a többi nő, de azt igen, hogy én mit akarok. És ahhoz pl nem genetika meg szuperképesség kell, csak hozzám, mint random földi halandóhoz illőnek lenni és kicsit is vonzónak. Aki megfelel a céljaimnak és akivel kijövünk, azt nem adnám senkiért onnantól.


A baj az, hogy sok gyökér ember helyettem akarja eldönteni, hogy nekem ki a megfelelő és kivel érzem jól magam. És ha felvilágosítom, hogy ezt én tudom jobban, akkor meg hisztizik. Sőt, igazából pont azok hisztiznek mindig, akiknek elmondásuk alapján élvezhető, kellemes társaságuk van... Oh wow.

2018. márc. 4. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
76%

Na, megvolt a napi önsajnáló poszt, brühühü.

Haladjanak tovább, nincs itt semmi látnivaló! ;)

2018. márc. 4. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
94%
Nem léteznek ennyire szélsőséges jelenségek. Én például a plázacicák, insta-lányok kivételével elég népszerű vagyok az ellenkező nemnél. Mégsem szállok bibéről bibére:D Nem is értem ezt. Ez egy olyan ember elképzelése lehet, akinek a saját frusztráltságából adódó sikertelensége miatt folyamatos kudarc a párkeresés.
2020. okt. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!