Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet csak a pénzemért van velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet csak a pénzemért van velem?

Figyelt kérdés

Eléggé el vagyok hízva az igaz, de jó fizető állásom van, egy jó cégnél vagyok szoftvermérnök.

4 hónapja együtt vagyok egy nálam jóval vékonyabb és magasabb lánnyal. Mivel külsőbe jóval jobb nálam félek hogy csak a pénzért van velem.

Nyílván mondtam ezt neki de ő mondta hogy engem szeret, humorom stb.


2018. márc. 4. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Az eleg szomoru, ha azt gondolod az egyetlen ertekes dolog veled kapcsolatban a penzed. Talan a szemilyeseged olyan amivel a kulsod csak masodlagos.
2018. márc. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szemelyiseged* hoppa
2018. márc. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Hát, teszteld le: mondd például, hogy kirúgtak. Amikor dolgozol, mondd azt, hogy állásinterjúra mész, vagy alkalmi munkád van. És állítsd le egy időre azt, hogy meghívod, ajándékot veszel, stb. Vagy ne mondd, hogy kirúgtak, de pl. mondd azt, hogy családi problémád van, támogatni kell a szüleidet sok pénzzel, nem tudod meghívni, ajándékokat venni, stb. Sztem.ki fog derülni, mit érez.
2018. márc. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3. Eddig sem halmoztam el ajándékokkal csak egy két dolgot vettem neki, de a kirúgás jó ötlet
2018. márc. 4. 21:32
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem eleve az, hogy felmerül benned ez a gondolat, gáz. Attól függetlenül, hogy igaza. Bizalom 0.
2018. márc. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*igaz e
2018. márc. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%

Marha jó ötlet, hogy már is átvágni készülsz őt.


Mi okott adott rá egyébként, hogy ilyen bizalmatlan vagy vele?

Azon kívül, hogy nincs önbizalmad, ő is tett valamit azért, hogy már az elején így állj hozzá?

2018. márc. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%

Tuti csak a pénzedért van veled.

Megadnád nekem a csaj számát?

Szívesen felszedném, hogy ne egy komplexusos hülyével kelljen dugnia.

2018. márc. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!