Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 18 éves lány,23 éves fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves lány,23 éves fiú között működhet? (többi lent)

Figyelt kérdés

Az interneten ismerkedtünk me (Interpalson). Ő Argentínában él. Lassan kezd komolyabbra fordulni a kapcsolat. Szerintetek működhet? Találkozni valószínűleg csak akkor tudnánk valahogy, ha már egy ideje együtt vagyunk, mert csak úgy "ok nélkül" nem tudnánk átrepülni a világ másik felére.

A távolság vagy az 5 év különbség lehet majd inkább gond?



2018. márc. 6. 11:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a távolság, a korkülönbség még bőven jó.
2018. márc. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
"Lassan kezd komolyabbra fordulni a kapcsolat." - ez heti egy helyett napi két like-ot jelent? :"D
2018. márc. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Amíg nem találkoztok, ebben nincs semmi komolyság. Azt sem tudod mennyit hazudott, saját képeit mutatta-e vagy másét. Lehet hogy egy bádog ólban lakik. Argentínában most erősen válság van.
2018. márc. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Mivel skypoltunk már többször, biztosan tudom hogy ő az, aki a képeken van + plusz van instagramja, ahol azért elég nehéz lenne másról élő videót megosztani első kamerával

2018. márc. 6. 12:08
 5/10 anonim ***** válasza:
De ennek mi értelme? Ha valamelyikőtök nem tehetős, ebből soha az életben nem lesz semmi
2018. márc. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Miért kellene ehhez tehetősnek lenni? (járt már 3x Európában, szóval ha jönne megint akkor tudnánk találkozni több eséllyel, egyszer meg úgyis jön még, mivel mondta hogy szeretné télen is látni Európát mivel ahol ő él ott nincs hó)
2018. márc. 6. 12:15
 7/10 anonim ***** válasza:
És szerinted az kapcsolat, ha évente egyszer látjátok egymást? lol
2018. márc. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért kellene ehhez tehetősnek lenni? - nagyon gyerek vagy még, ha nem érted, hogy mennyi munkába telik összegyűjteni egyetlen repjegyre is Argentínába, a világ másik felére konkrétan. Eljön megnézni téged meg havat? Aztán? Találkoztok évente egyszer, és? A távkapcsolat felnőtteknek való konkrét tervekkel, nem egy tininek, aki még a pénz èrtékét sem érti.
2018. márc. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igenis értem a pénz értékét hidd el. Én úgy értéttem hogy ideig működhetne e így, aztán ha én is befejezem az egyetemet gondolkozhatunk a folytatáson. Mindig is külföldre akartam költözni, a hely meg ily módon befolyásolható, meg még ő is költözhet Európába akár, hiszen spanyol az anyanyelve és Spanyolországban azért jobb a helyzet mint Dél-Amerikában
2018. márc. 6. 12:42
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát, aranyos vagy.
2018. márc. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!