Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg van olyan férfi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van olyan férfi, aki olyan nővel is összejönne, aki nem tetszik neki?

Figyelt kérdés

Hol találok ilyen férfit, akinek csak a belső a fontos? Vonzalon ilyen esetben hogy működik? Vagy mindenképp aszexuális férfit kellene keresnem? Nekem mondjuk nem fontos a szex, mert ilyen külsővel abszolút élvezhetetlen számomra.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


2018. márc. 7. 13:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha van pénze, stílusa miért ne?
2018. márc. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen luzerek.
2018. márc. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ez miért lúzerség?

Cseszheted a bomba nődet, ha belül rohad.


Igen, vannak ilyenek, akik képesek elvonatkoztatni a külsőtől és a belsőre koncentrálnak. Hosszú távon jobban is járnak egyébként.

2018. márc. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A leírást nem bírja elolvasni senki, vagy csak nem tudjátok, hol bújkálnak az ilyen férfiak...?
2018. márc. 7. 14:06
 5/12 anonim ***** válasza:
Voltam már olyan nőbe szerelmes, akit mai szemmel nem látnék szépnek. De mivel szerettem, szépnek is láttam, vagyis nekem tetszett. Ez nem az, amire gondolsz?
2018. márc. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mennyire élvezed a testiséget, nem függ attól, hogy nézel ki. Kérdésedre a válasz: igen, vannak olyan férfiak, akik összejönnek olyan nővel, akik nem tetszenek nekik. De általában nem azért, mert a nő belső értékei olyan varázslatosak, hanem azért, hogy végre megdöngethessenek valakit.
2018. márc. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Elolvastam. Nincs külön élőhelyük ezeknek a férfiaknak sem. Hogy hol találhatsz? Bárhol.


A vonzalommal, szexualitással sincs feltétlen baj, nem kell aszexuális férfit keresni csak ezért. Ez relatív. Minden nőben van valami szép valamelyik férfi számára, de akár a belső dolgok is lehetnek annyira vonzóak, hogy minden úgy működjön, ahogy kell. Pl, ha valaki teltebb, a partnernek nem tetszik, hogy a választottja feneke nagyobb, mint az átlag, attól még a mellei, a combja, vagy bármi más lehet számára vonzó és el tud tekinteni attól az egy nem tetsző dologtól. Ez mindenkinél más.

2018. márc. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
De nőként neked sok mindent nem is kell csinálnod (keresned bármilyen faszit). A külső semmi és bizony, szinte minden ember tetszik valakinek. De ha zavar a külsőd, akkor miért nem változtatsz?
2018. márc. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha beléd szeret akkor a külsőség csak 2.helyen fog àllni .
2018. márc. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

1, Igen, összejönnék. Szerintem mindenkiben van valami, ami megfogja a másikat (egy mosoly, a gondolkodás, egy vicc, stb.).

2, :);

3, Van, akinek a belső tulajdonságok fontosabbak, így kialakulhat vonzalom (persze, ha ez kölcsönös tud lenni).

4, Van átlagos hapsikban is ilyen:).

2018. márc. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!