Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 165 cm vagyok és a lány, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

165 cm vagyok és a lány, aki tetszik van kb 173 cm. Így lehet nála esélyem?

Figyelt kérdés

2018. márc. 8. 21:05
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
173 centi vagyok. Nem. Én nem lennék együtt tőlem alacsonyabb sráccal, főleg nem úgy, hogy 8 cm a különbség. Minimum szeretem, ha valaki velem egymagas.
2018. márc. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
35%
99%, hogy esélytelen vagy nála, mert a nők többségénél a magasság felülír minden egyéb belső értéket. Felszínesek, dolgozd fel.
2018. márc. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
74%

Üzenem azoknak, akik nem figyeltek nyelvtanórán, hogy vessző az "és" előtt felsorolásnál nem kell. Ebben az esetben kell.


Helyesen:


165 cm vagyok, és a lány, aki....

2018. márc. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Én 192 cm vagyok, volt egy csaj 2 méter magas és elég sokáig nyomult rám (kéne a f*ancnak olyan nagy trampli) szóval ebből ítélve ez is összejöhet.
2018. márc. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
63%

#12: nem érzem magam attól felszínesnek, hogy nem tetszenek az alacsony férfiak. Egyszerűen felnézni szeretnék a férfira, aki a párom, nem pedig a hónaljam alá csapni, hogy na gyere Józsi, megyünk sétálni egyet a naplemetében...

Nekem ez a vonzó, más pasinak meg a vékony nők és nem a teltek... Ettől még ő nem felszínes, egyszerűen nem vonzódik.

De úgy tűnik savanyú a szőlő :)

2018. márc. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

(Azért írtam pasit példának, mert te is az vagy gondolom, ezt hozzáteszem.)


Előző

2018. márc. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

15-ös pöttyös piros pont, de unalmas mikor a lúzer pasik felszínesnek kategorizálják a nőket mert valamihez nem vonzódnak :*)

Igenigen, nem 165 cm vagyok,hanem 192 és ?

23/F

2018. márc. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
28%

#15: Lényegtelen, hogy minek érzed magad: Attól még az vagy. Ha nekem nem tetszenek a telt nők és ezért esélyt sem adok nekik, akkor felszínes vagyok. Ha valaki a külső alapján ítél vagy dönt egy emberrel kapcsolatban, akkor az felszínes. Ez egy fix definíció. Az külön vicc, amikor egyesek próbálják kimagyarázni, hogy rájuk nem illik. A többség felszínes, csak 0 önismerettel.


A szőlő miért lenne savanyú? 176 centi vagyok, tökéletesen elégedett a magasságommal, nincs társkeresési problémám. Csak a kérdésre válaszoltam.

2018. márc. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
46%

#15

Az érvelésed ott bukik meg, hogy a vékony/telt testalkathoz hasonlítod a kettőt. Kilókból lehet fogyni, kilókat lehet felszedni, testalkaton lehet változtatni, ha valaki mondjuk épp úgy érzi, hogy ezzel hátrányban van ismerkedés szempontjából.

Testmagasságon viszont nem lehet változtatni, ilyen egyszerű.

Tehát, ha szerinted olyan egyszerű nőni 10 centit mint leadni 10 kilót akkor hallgatom a receptedet a cél elérésez.

2018. márc. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
54%

"Ha valaki a külső alapján ítél vagy dönt egy emberrel kapcsolatban, akkor az felszínes."


Draga, nem kollegat, slkslmazottat, szomszedit stb. keresek, hanem tarsat.

A parkapcsolat alapveto resze a szexualitas. Ne nevexz mar felszinesnek, hogy olyan pasival akarok csak dugni, aki fiziksilag id vonz.

Ekkora hulyeseget, mint amit te irsz!

2018. márc. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!