Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet ilyen okok miatt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ilyen okok miatt egy ilyen nő hosszabb ideje szingli?

Figyelt kérdés

Ismerek egy átlagos 32 éves nőt. Egyáltalán nem ronda, sőt tök jó alakja van és már 4 éve keresi társát, társkeresőn is van.

Kérdeztem az igényeiről erre ezt mondta.

"nem mondhatom, h fontos a férfiasság és a határozottság vagy hogy magas legyen az illető. az olyan dolgok, mint vagyon, diploma, presztízs, kocsi röhejesen mellékesek számomra. a közös értékrend, a közös gondolkodás, a másikkal való közös agyalás fontosak számomra"

A külső is másodlagos neki"


Azt mondta azért találja szerinte nehezen a társát mert nehezebben nyílik a férfiak előtt meg és pl nála 3 honapnál előbb nem tudná elképzelni hogy lefeküdjön egy pasival és a férfiak pedig eléggé hamar akarják,.minek várni, minek húzzuk egymás idejét jelszóval


2018. márc. 11. 14:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
49%
3 hónap tényleg sok egy kicsit 32 éves korban. Ha nehezen nyílik annak biztos van valami oka. Talán nincs elég önbizalma?
2018. márc. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
1. Sokat csalódott úgy tudom.....
2018. márc. 11. 15:03
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
Lehet, én is ilyen nő vagyok, és így gondolkodom, csak picit idősebb vagyok, annyi különbséggel, hogy nem társkeresőzöm.
2018. márc. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
11%
A sokat csalódott általában azt szokta jelenteni, hogy ő volt a környék r1banca. Gondolom ezen próbál változtatni.
2018. márc. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

Ismerek ilyen nőt, mindenki csak lefektetni akarja, így aztán teljesen bezárkózik.



Ezzel együtt a "nincsenek nagy igényeim" dumát mind a két nem előszeretettel tolja, közben meg a "nem nagy igényeknek" egy Brad Pittbe oltott Elon Musk sem lenne képes megfelelni

2018. márc. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

5. Lehet igazad van, de az exét ismertem akivel 5 évig volt, teljesen úgy nézett ki mint Jonah Hill


[link]

2018. márc. 11. 15:21
 7/16 anonim ***** válasza:
22%
A nőnek bátrabban kellene választania férfit és merni energiát tenni bele.
2018. márc. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%
Ebben a korban már mindenki sokat csalódott. Ez nem mentség.
2018. márc. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék egy ilyen nőnek. Nem a szex az elsődleges, meg a 3 hónap pikk pakk elmegy, legalább kiderül hogy mint ember bejövünk e egymásnak.
2018. márc. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
70%

Érdekesek ezek az igények, szinte szóról szóra ellentettjei azoknak, amit általában a férfiak írnak a nők elvárásairól. Ha ehhez még hozzávesszük, hogy "egyáltalán nem ronda" (vagyis nevezhetjük átlagosnak), és 3 hónapnál előbb nem fekszik le senkivel (tehát nem könnyűvérű), akkor gyakorlatilag nagyon sok férfi nőideálját írtad körül. Az már csak hab a tortán, hogy társkeresésben aktív, tehát nem csak várja a sült galambot.


Egy ilyen nőnek a társkeresési problémái pedig nem abból adódnak, hogy nem talál társat, hanem abból, hogy a futószalagon érkező jelöltek közül kellene kiválasztani a legmegfelelőbbet. Tehát ha igazak a leírtak, akkor a férfiak körében nagyon is népszerű nőről van szó. Esetleg valami elég komoly rossz tulajdonságáról nem tudunk.

2018. márc. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!