Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
A barátommal összevesztem azt mondta,hogy amíg bizonyos dolgokban nem változok addig nem tudja velem tovább folytatni viszont nem akarja,hogy vége legyen. Magyarul szünetet kért.Próbálok változni a viselkedésemen mivel nem akarom őt elveszíteni.Miután összevesztünk azóta kicsit enyhült a viszonyunk beszélgetünk jelenleg. Viszont nem vagyok biztos benne,hogy rá írjak -e holnap vagy inkább várjam meg míg keress magától?Távkapcsolatban vagyunk és most nem tudunk találkozni azért nem személyesen beszéljük meg mielőtt azt írnátok,hogy nem az a fontos ami a neten van.
2018. márc. 12. 23:10
 1/3 anonim ***** válasza:
55%

Pontosan mivel volt kifogása?

Mert mielőtt vakon olyanná formálod magad ami kényelmetlen vagy pedig nem te vagy és te leszel ingerültebb és boldogtalanabb, azelőtt jobb lenne levezetni egymás között, hogy pontosan mivel és miért érted el, hogy így összevesszetek.

Elég kevés az infó.

2018. márc. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen,jó lenne tudni hogy mègis min vesztetek össze.

Bár az nem sok jót jelent ha szünetet kèrt.

Megvárnám a helyedbe mig keres.Hisz szünetet kért.

2018. márc. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
igy nehéz lessz kitalàlni .Ha szünetet kért akkor én nem eröltetném .
2018. márc. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!