Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik a legjobb megoldás az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legjobb megoldás az alábbiak közül, ha valakinek hosszabb ideje nincs kapcsolata?

Figyelt kérdés

Adott valaki, aki komoly kapcsolatot szeretne, de valami miatt nem jön össze hosszabb ideig. A hosszabb idő azt jelenti, amit ő maga hosszúnak él meg, és a kapcsolat lelki része mellett már a testi is hiányzik. Hogy ez konkrét időben mennyi, az személyenként változó, nem ezen van a hangsúly.


Mit tennél ebben az esetben, vagy mit tanácsolnál annak, aki ilyen helyzetben van?


A) Várni, keresni, nem élni szexuális életet, amíg össze nem jön a komoly kapcsolat.

B) Elmenni fizetőshöz, ha már nagyon nem bírja tovább

C) Elmenni fizetőshöz rendszeresen

D) Összeszedni valakit buliban, neten, akárhol egyéjszakásra, ha már nagyon nem bírja tovább

E) Összeszedni valakit buliban, neten, akárhol egyéjszakásra rendszeresen

F) Megkérni egy ismerőst, hogy segítsen rajta néha

G) Szexkapcsolatba bonyolódni egy ismerőssel

H) Szexkapcsolatba bonyolódni egy ismeretlennel

I) Kevésbé komoly kapcsolatot kialakítani olyannal, akivel nincs meg a teljes összhang (avagy a szamár is)

J) Randizgatni, közben lefeküdni a másikkal, olyanokkal is, akikkel nincs meg a teljes összhang. Aztán miután ez kiderül, elköszönni (tisztességesen)


Igyekeztem a teljes skálát lefedni, ha mégsem sikerült, jöhetnek ötletek, van még betű az ábécében. Azt, hogy az ember közben "fejleszti magát" most vegyük magától értetődőnek, nem emiatt nem jön össze.



2018. márc. 13. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Az utolso, J szerintem. Kozben ismerkedsz, es barmikor belefuthatsz a nagy o-be. Bar en no vagyok.
2018. márc. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

En az A-t muvelem.

Nehez egy dolog, de 1-2 even belul megvan a gyumolcse.

26f

2018. márc. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

H/I

J lehetne, de utálok randizni.

A többi kizárva.

Én az A-ba már belefáradtam.

N

2018. márc. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
H-t választom, volt benne részem. Előre letisztáztunk mindent, senki sem ítélkezett a másik felett, nem volt közös ismerős. Bármilyen témáról tudtunk beszélgetni, nem volt bennünk szégyenérzet, rossz érzés. Egy titkos kapcsolat, amiből csak a jót vettük ki és előre megbeszéltük, hogy akármikor kiléphet a másik, ha szeretne számonkérés nélkül.
2018. márc. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Diavolino44 ***** válasza:

Altalaban az szokott a problema lenni, hogy a szexkapcsolat vagy egy ejszaka sem jon ossze az illetonek. Eleg ritka az akinek folyamatosan van lany az eleteben, de nem tudja megtartani.

J, I, H

2018. márc. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálam csakis az A. Én nem fekszem le olyannal akibe nem vagyok szerelmes. Az ösztöneimet pedig tudom irányítani. 27/N
2018. márc. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Btw én az A-verziót űzöm már 2,5 éve :D


26/F

2018. ápr. 3. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!