Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit rontok el mindig?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, nem egy nagydarab, de elég jóképű.

Általában bejövök a lányoknak, rengeteg randin voltam, csókolóztam is.

De egy barátnőm sem volt még. Sosem tudtam megtartani egyet sem egy hétnél tovább.

Adjatok tanácsot!



2018. márc. 14. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:
88%

Nézz magadba, hogy mit rontasz el, miért nem tudsz megtartani egy csajt sem.

Foglalkozz önismerettel, önvizsgálattal.

És azt is gondold végig, hogy miért választasz sorozatban rossz lányokat, és miért nem tanulsz a hibádból.

2018. márc. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ennyiből aztán jöjjünk rá... Pfú, ember, ha ilyen egyszerű lenne, mindenki frankón kapcsolatban lenne. :D


Hogy kezdődött, mi változott, mit csináltatok? Mondott bármit az adott lány, hogy mit szeretne, vagy mit hiányol? Mikor lelépett, nem mondott semmit senki? Mennyit beszélgettetek, milyen gyakran találkoztatok, hogyan találkoztatok (mennyire figyeltél rá, vagy voltak mások a nyakatokon)... Csomó dolog van, ami miatt az ember jobbnak láthatja lelépni...

2018. márc. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt kell megtanulni, hogy a csajok nem pasik. Merőben más a gondolkodásuk, a lelkiviláguk, mint a tiéd. Amikor te azt látod, hogy minden rendben van a kapcsolatban, attól az még száz sebtől vérzik, amiket te nem veszel észre.

Figyelj oda a csajokra! Akkor is ha (szerinted) hülyeséget beszélnek. Csak így tudod megérteni őket, és csak így tudod széppé tenni az életüket. Mert ez kell ahhoz, hogy ők széppé tegyék a tiédet.

2018. márc. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!