Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit rontok el szórakozóhelyen ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Voltam mostanában discoban ismerkedni, tudom hogy nem egyszerű meg annyira nem is az én világom de ismerősi körömben nem sok lány van így kénytelen vagyok ilyen helyen társat találni.


Legtöbbször egyedül megyek, ott táncolnak a lányok kettessével, hármassával odamegyek hozzájuk lötyögök egy kicsit mellettük. Igaz nem táncolok túl jól de a legtöbb ember ilyen helyen szintén elég béna. Szóval odahajolok az egyikhez, esetleg megfogom a derekát és megkérdezem hogy lenne-e kedve táncolni mert szimpatikusnak találom, esetleg bemutatkozok, vagy valami ilyesmi szöveggel. Erre legtöbbször az a válasz hogy nem, mert inkább a barátnőivel táncol. És ezt eljátszom vagy 10-15 lánynál egy este, utána elegem lesz és hazamegyek. Egyedül szinte soha nem látok lányokat akikhez odamehetnék, és amúgy is miért menne valaki a discóba azért hogy a barátnőivel táncoljon azt valamelyiküknél otthon is lehet. Ha elég ritkán valamelyik lány belemegy akkor táncolunk egy kicsit utána ha próbálnám kihívni hogy beszélgessünk legtöbbször azt mondja hogy inkább a barátnőivel marad vagy nem hagyja itt őket. Ilyen helyen ismerkedni kellene.


Rólam annyit hogy nem nézek ki rosszul nem csak az én véleményem mondták már lányok is hogy helyes vagyok, elég magas vagyok, nem túl kigyúrt de azért látszik hogy sportolok, szerintem elegánsan öltözök ilyen helyre, értelmes srácnak tartom magam bár itt nem látszik annyira, nem szoktam sokat inni 1-2 feles max. meg sem látszik rajtam hogy részeg lennék.

20/F


Mit kellene másképp csinálom?



2018. febr. 5. 11:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem eleve nem szórakozóhelyen kéne ismerkedned, főleg így, hogy érződik rajtad, hogy ez nem a "te tereped".
2018. febr. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Már ott elrontod, hogy szórakozóhelyen ismerkedsz.
2018. febr. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Próbáltam már neten is de ott meg nagyon nagy a konkurencia. Egyébként nem feltétlen komoly kapcsolat a cél. Inkább csak hogy rutinosan menjen a csajozás, lányokkal beszélgetés. És ezt szerinted hogyan tudnám jól titkolni hogy nem az én terepem?
2018. febr. 5. 11:41
 4/21 anonim ***** válasza:
96%

Ott rontod el, hogy nem kellene szórakozóhelyen ismerkedni. Annak idején én is sokszor jártam barátokkal. Bulizni mentünk, egymással voltunk elfoglalva és nem azért voltunk ott, hogy valami idióta zaklasson minket, hanem hogy jól érezzük magunkat.

Az meg a másik fele, hogy a szórakozohelyes "kapcsolatok" az esetek többségében megállnak ott, hogy 1 éjszaka, aztán mindenki megy a dolgára. Nagyon ritka az olyan, amikor egy hosszútávú, igazi kapcsolat alakul ki. Aki ezzel tisztában van és nem csak 1 éjszakát szeretne, az eleve nem ismerkedik ilyen helyeken.

2018. febr. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy ott ismerkedsz.
2018. febr. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy már te legyél felháborodva, hogy a lányok nem óhajtanak veled táncolni! :DDD A szórakozóhelyen sokkal hangulatosabb táncolni, nem négyen egy szobában...

Amúgy meg ott rontod el, hogy oda csak a fik mennek vadászni, a lányok jól akarják magukat érezni. Ahhoz meg nagyon jó palinak kell lenned, hogy beszélgessen is veled.


Tipp: menjetek 3-an vagy 4-en és az összes csajnak jut valakit. Négyen mentünk múltkor, 3 barátnőmet levadászták így, én meg elmentem egy negyedikkel, mert egyedül voltam. :DD De akkor se ment el senki senkivel, hanem csak ott beszélgettünk, esetleg smároltunk a csávókkal.

2018. febr. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem nem rontasz el semmit csak a csajok többnyire nyuszik lesznek egyedül, ezért kell mindig valamelyik barátnőjük közelsége nekik.

Azzal meg, hogy szórakozóhelyen ismerkedsz nincs semmi baj. Ennyi erővel akik oda járnak szórakozni azok tudnának otthon is, ha ennyire nem bírják az ismerkedést. Akkor nem kell olyan helyre menni ahol sok veled hasonló korú ember van kevesebb gátlással.


Ezen az oldalon valamilyen más kérdésnél folyton az van tanácsolva, hogy járj szórakozóhelyre ismerkedni, itt meg, hogy miért ott ismerkedsz... :)

Talán próbálkozz akkor amikor italt rendel vagy kimegy cigizni, stb. Tánc közben lehet nem akarnak kizökkenni a ritmusból. Vagy járj el társasággal, úgy sokkal egyszerűbb mint egyedül.

2018. febr. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedj a csendesebb részeken (pl. dohányzó), ha pár mondat után hívsz be valakit táncolni, az teljesen más lesz, mint random srácként megjelenni mellette a tánctéren és fogdosni. :D
2018. febr. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi vagyok hogy nézel ki, akkor meg tudnám mondani hogy azzal van e a baj. Ha átkarolja valaki a derekam az nem tetszik, táncban is csak akkor ha tartja a távolságot, sokan egyből magukhoz szorítanak. Szóval azzal táncolok, aki normálisnak tűnik és nincs kiéhezve. Az se árt ha le akar ülni beszélgetni, mert akkor látom hogy érdekkel, nem csak meg akar fektetni. Viszont sokszor volt olyan, hogy elküldtem valakit, tovább próbálkozott, hazáig követett... Na az ijesztő volt. Ha ketten vannak akkor kevés az esély, bunkóság egyedül hagyni a barátnődet.
2018. febr. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Társasággal az a baj hogy nem igazán olyan a baráti köröm hogy bulizni járnának. Meg nem mehetsz oda a lányhoz a barátoddal együtt megszólítani. Ez olyan egyemberes dolog. Tudom hogy az ottani lányok nagy része csak egy éjszakára való, de igazából az ellen sincsen kifogásom :). Szoktam látni egy csomó tőlem semmivel nem jobb palit csinos lányokkal táncolni, csókolózni. Tudnak valamit amit én nem csak nem tudom hogy mi az.
2018. febr. 5. 12:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!