Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki képtelen vonzalmat kelteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki képtelen vonzalmat kelteni a nőkben, az egyedül marad, még úgy is, hogy amúgy az élet más területein sikeres?

Figyelt kérdés
2018. márc. 14. 16:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az élet nem ilyen vegytiszta. Ha valaki az élet más területein sikeres, de a nőknél nem, vagy nem sok területben volt része és ki sem mozdul otthonról, vagy valójában a "képtelen a nőkben vonzalmat kelteni" azt fedi, hogy vagy meg sem próbálja, vagy észre sem veszi.
2018. márc. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha az élet más területén sikeres tehát teli van pénzzel, akkor kilóra megvesz bármilyen fullos nőt magának és máris lesz neki ágybetétje akit döngethet.A nőkre ható legfontosabb vonzerő a pénz, minden más utána jön.
2018. márc. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
53%
2-essel ertek egyet. Egy kiegyensulyozott boldog ember az MINDIG vonzo! Es nem csak a noknel. Sok baratot havert vonzz az ilyen!
2018. márc. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ez egy komplex dolog, én kvázi sikeres vagyok a munkámban programozóként, de egyébként full antiszoc vagyok, jól keresek, de lehetne sokkal jobb is. De annyi erőfeszítésbe telne még egy csomó mindent megranulnom, hogy egyszerűen nem biztos, hogy megéri. Úgyanígy vagyok a nőkkel is, hiába vagyok mások szerint fiatalos és jóképű, ez xart sem ér a nőknek, nem kapok semmilyen visszajelzést. Nem is voltam soha sikeres, a válásom óta pedig méginkább azt érzem, hogy átlátszó vagyok a szemükben. Lehet, hogy taszítom őket vagy egyenesen gyülölnek is, ki tudja. De már nem érdekel, feladtam, hogy valaha is találok egy normális, nekem tetsző nőt. :) 39f
2018. márc. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Vegyél egy nagy elektromágnest, és akkor bevonzod majd a droid nőket.:D
2018. márc. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!