Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi időbe telt a (sikeres)...

Mennyi időbe telt a (sikeres) fogyókúrázóknak annak a felismerése, hogy egyedül az ő lustaságuk és mértéktelen zabálásuk tehet arról, hogy dagadtak?

Figyelt kérdés

Kicsit több, mint 1 évvel ezelőtt döbbentem rá, hogy nem a "csontjaim vastagok", hogy nem "hízom a levegőtől is", nincsen semmiféle "hormonális problémám", hanem egyszerűen undorítóan lusta vagyok sportolni és undorítóan sokat zabálok mérték nélkül minden szart.

Azóta sportolok és diétázom és leadtam 16 kg-t, most vagyok 96kg és 185cm, de még szeretnék fogyni.


Nekem 28 évesen jött a felismerés, azelőtt mindig dagadt voltam (és most sem vagyok még ideális testalkatom, de tudom, hogy még egy év és elérem a célom, a 85 kg-t.


Arra lennék kíváncsi, hogy más elhízott emberek is eljutottak-e erre a felismerésre, hogy egyedül ők tehetnek a túlsúlyról és a túlsúly ellen? Ha igen, akkor mikor?



2016. aug. 31. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak utólag... esküdni mertem volna, hogy valami bajom van, hogy nem "bírok" lefogyni, hiába minden. Aztán egy durva eseménysorozat közben szinte észrevétlenül lefogytam 20 kilót pár hónap alatt, és akkor rájöttem, hogy ez azért van, mert nem ülök le minden áldott nap fél kilónyi édességgel "vígasztalódni". Azóta tudatosan figyelek erre, és lám, tényleg csak rajtam múlik, hogy merrefelé halad a mérleg. Régen becsaptam magam, de az a durva, hogy komolyan hittem benne, hogy nem az én hibám.
2016. aug. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy az van hogy te most rajottel hogy a fejlett orszagok legnagyobb prolemajanak a megoldasara, amit eddig az orvosok, pszichologusok nem tudtak megoldani, vagy.. mindegy ugyis az elso lehetoseg erdekel csak teged :) Lefogytal es most elkezded elitelni / lenezni azokat akik nem. Csak igy tovabb.
2016. aug. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bírom az ilyen embereket, akik saját magukat is utálják. Én tisztában vagyok róla, hogy én tehetek a túlsúlyról. Miért, ki tehetne róla, talán a szomszéd Mari néni, esetleg Orbán Viktor, vagy a biciklis postás? Akinek több IQ-ja van, mint egy marék sültkrumplinak, az nyilván tisztában van ezzel. Persze vannak kivételek, mondjuk akiknek pajzsmirigy-problémája vagy esetleg hormonzavara van. De az meg eléggé egyértelmű. Ezek szerint te 28 éves korodig sík hülye voltál.
2016. aug. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudok napirendre térni efölött. Komolyan létezik olyan egyszerű tekintetű barom, aki lapátolja magába a kaját, és nagyon csodálkozik azon, hogy hízik? És ez is embernek nevezi magát? Akkor én már inkább kükszplopsz vagyok komolyan, de egy ilyen hülyével nem akarok egy fajba tartozni!
2016. aug. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én szerencsére nem vagyok orvosilag elhízott, csupàn az alacsonysagom miatt tomzsinek tunok (158 cm, 55 kg).

Mostansag kezdek raebredni es, hogy oszinte legyek azota nagyon megvaltozott az onertekekesem. Nem rosdmsz vagy jo iranyba, tobbszor kerdojelezem meg magamat es onutalat helyett vegre kevesebbet eszem. Nincs buntudatom amiatt hogy volt olyan idoszak mikor sokat ettem (najo egy pici de ez mar hatalmas fejlodes), inkabb arra koncentralok hogyan tudnek megvaltozni.

2016. aug. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!