Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen fizetést kell elérnem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fizetést kell elérnem ahhoz, hogy alkalmasnak találjon egy nő komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Tény, hogy kolléganőm is kijelentette, nem tartja férfinek azokat a lúzereket, akik nem tudják eltartani a barátnőjüket.

Társkeresőn is próbálkoztam, de eddig 2 lány írt vissza, az egyik azt, hogy abszolút nem ismerkedni van fent, a másik meg mivel be volt állítva az adatlapomon a fizetés egy tól-ig sávba, közölte, hogy bár helyes vagyok, a fizetésem nemigen lenne elég kettőnkre.

Igaz, még csak másfél-két hónapja használom a társkeresőt.

Élőben is próbálkoztam nem egyszer, de többnyire ugyanebbe az akadályba futottam bele. Volt, aki már az akkori munkakörömből leszűrte, hogy nem vagyok neki elég jó.


Jelenleg is még csak átlagfizetésem van, 230 körüli nettó + cafetéria. (Igaz, Budapesten lakok albérletben egyedül.)

Ezt sajnos ezek szerint még nem elég ahhoz, hogy megfeleljek az ilyen igényeknek, hogy kettőnkre elég legyen. De akkor mi az a fizetés, ami után már tudtok férfiként tekinteni egy pasira?


A normális válaszokat előre is köszönöm!

29/F



#párkapcsolat #komoly kapcsolat #megélhetés ketten
2017. szept. 3. 13:50
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
55%
A te esetedben ez olyan 1,2 millió/hó körül lehet.
2017. szept. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
78%
Téged sem az eszedért fognak szeretni a nők.
2017. szept. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
87%

Igaz nem Pesten, de én csak 110 nettőt keresek kb. plus a kafatériám mégis van barátnőm (aki egyébként legalább 2x annyit keres mint én és tudtommal egyikünket sem zavarja)


27/F

2017. szept. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
70%
Jól mondták. Vagy havi 1 milla felett kellene keresned, vagy neked agy kellene. Agyad nincs az a kérdésből is látszik, szóval próbálj meg jobban kertesni.
2017. szept. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
78%
#4 De hogy keressen jobban agy nélkül? :I
2017. szept. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
44%
A végtelen már elfogadható összeg.
2017. szept. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 A kérdező kommentje:

#3-as. Az albérlet+rezsi után nekem is kb. 100-110 marad meg. De ott van mellé a 36 000 cafetária/hó.


Ez csak a meló utáni fizetés persze, saját autó használatot utazáshoz elszámolom, és plusz mellé tolom a Telekocsit, igaz nem nagy pénz, de sok kicsi sokra megy.

Emellett néha mikor sikerül eladni egy-egy festményem, akkor jön plusz a bevételhez. Ez változó összeg, 35-től indul, igaz ebből lejön a keretezés költsége, ami a kép méretétől függ, egy 35 000-es képnél ez kb. 15 000 Ft.

2017. szept. 3. 14:12
 8/56 anonim ***** válasza:
68%
Ja bocs, most esett le, hogy ez egy ismerkedős kérdés... :D
2017. szept. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 A kérdező kommentje:

Abszolút nem ismerkedős kérdésnek szántam, meg eleve kép nélkül ki ismerkedne egyáltalán?

Csak érdekel, mi az az anyagi szint, ami után már van esélyem a nőknél.


Csak sajnos pont nőktől nem jött válasz szerintem... :(

2017. szept. 3. 14:23
 10/56 anonim ***** válasza:
64%
És a pszichológusod tudja már, hogy mi a bajod, Kedves Lúzer Kérdező?
2017. szept. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!