Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nehéz egy ilyen lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nehéz egy ilyen lányt felszedni ha állítólag a férfiaknak az ilyen típus nem jön be vagy mégis bejön nekik csak álszentek a férfiak?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Ebben a kérdésben szereplő lányról van szó Szerintem egy átlagos férfi nem nagyon tudnak egy ilyen lányt felszedni de miért, hiszen látjátok a kérdésben is a férfiak elutasítják az ilyen típusú nőket vagy lehet mégis kelendőek és csak álszentek a férfiak?


2018. márc. 17. 09:03
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
58%

Nem kell általánosítani, hogy a férfiaknak.........

Van egy réteg a férfiakban, aki ezeket keresi. Van aki meg bottal sem. Különben, teljesen mindegy, ki hogy néz ki, attól még senki nem fogja magát oda dobni mindenkinek.

2018. márc. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
51%
#7 Majd ha megérsz rá, tudni fogod, mit jelent igazi nőnek lenni :) Egy nagyszerű példa rá: Kate Middleton. Ő igazi nő, csinos, ízléses, visszafogott, illedelmes.
2018. márc. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

De ahogy a férfiak kb 90%-a nem a fuxos, "vállalkozó" típusból kerül ki, úgy a férfiak 90%-a nem is erre a nőtípusra bukik .


Szerintem ha a férfiak csak 10% a akarná az ilyen nőket akkor még egy ilyen nő egy kövér pasinak is lehet

2018. márc. 17. 09:17
 14/30 anonim ***** válasza:
80%
Amúgy azért nehéz felszedni őket, mert imádják magukat. Nem az, hogy helyén az önbizalmuk, hanem nárcisztikusak, mint az istenverése. Értelemszerűen, mindenből a legjobbat, a "luxuryt" akarják. Párból is.
2018. márc. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy érzitek el az ellentmondást hogy egy ilyen nő a férfiak szűk rétege akarja csak ugyanakkor baromi nehéz elérni őket ,valami nem stimmel itt
2018. márc. 17. 09:20
 16/30 anonim ***** válasza:
58%

Biztos soksknak bejon, de sokaknak meg nem.

Minek kell altalsnoditani?

2018. márc. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
47%

16 mert csak a defektes férfiaknak jön be.

Ha neked a kigyúrt, helyes bunkó csávók jönnek be, akkor nézz ki úgy, mint a képen a csaj, aztán örülj magadnak.

2018. márc. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
47%

Ahogy már írtam önérzet...

Lájkolják 2000-en és elhiszi hogy ő az föld közepe és kb magába is szeret. Pár csávó meg ráír mert miért ne aztán meg is marad ez a királynő vagyok.


Ha pedig tegyük fel magad egy mercire értékeled ami legyen mondjuk 8 millió akkor nem fogod odaadni 5-6 ért csak főleg ha naponta 5 ember ír a kocsi miatt hogy neki tetszik megvenné csak olcsóbban:D

2018. márc. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
59%

#7

Cica, nem ezektől nem nő. Némileg egyetértek a Middletonos hozzászólással, de azzal mélységesen nem értek egyet, hogy minden nőnek a "hosszú, barna haj, természetes smink vagy nulla smink, natúr körmök, "most jöttem államvizsgáról" ruha" módit kell követnie ahhoz, hogy igazi nő legyen. Egy vagány, rövid hajú lány nem lehet igazi nő? Egy rocker csajszi, akinek színesek a tincsei, nem lehet nő? Egy raszta csajszi, aki buggyos nadrágban jár, nem lehet igazi nő? Dehogynem lehet. És egy ilyen szolis, vasalt hajú csaj is lehet igazi nő, mert mi az anyámért kell minden nőnek ugyanazt a stílust képviselnie és miért ne lehetne valaki rendes lány azért, mert más frizura vagy más ruha tetszik magán? Számomra ők is igazi nők és unom már, hogy sokan bedőlnek annak a maszlagnak, hogy ha úgy nézel ki, mint egy szűz, akkor jó kislány is vagy, normális értékrenddel, de ha már nem természetes színű a hajad, vagy élénk színű ruhákban járkálsz, egyből átment rajtad a fél város:

[link]

[link]

[link]

[link]



De az nem lehet igazi nő, aki ezt azért csinálja, hogy lengesse a valagát a kanok előtt és olyan képeket tegyen közzé, amiről lerí, hogy az életében minden arról szól, hogy őt szexuálisan vonzónak tartsák. Az nem lehet igazi nő, aki nem tartja szánalmasnak, hogy csípőficammal tol olyan pofákat, mint az orángután, mikor felcsapja az ajkait az orrára. És az sem lehet igazi nő, aki nekivetkőzik egy képnek, mint ez a rbanc.


Itt nem a külsőről van szó és a stílusról. Hanem arról, hogy ki mit akar magáról közölni. Hogy ki milyen embernek mutatja be magát.

2018. márc. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
43%
#20 Ha tudsz olvasni, nem azt írtam, hogy csak a Kate Middleton stílusú nők lehetnek igazi nők. Példának okáért írtam őt, nekem személy szerint példaképem is, de írhattam volna sok mást is még. Nem vitatom, hogy egy raszta hajú lány is lehet igazi nő, ugyanis ez valóban belülől fakad. Annyi viszont biztos, hogy egy fentihez hasonló rosszlányokos ribi nagyon messze áll a visszafogottság és ízlésesség fogalmától, és gyanítom szabadidejében nem önfejlesztő könyveket búj. Persze lehetne mondani, hogy ne ítéljünk külső alapján, de az esetek többségében nagyon is igaz, hogy a stílus maga az ember.
2018. márc. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!