Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, őszintén! Ha látjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, őszintén! Ha látjátok egy lányon, hogy bejöttök neki, de ti nem akartok tőle semmit, akkor mosolyogtok rá sokat?

Figyelt kérdés
2018. márc. 17. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan a kedvem, mindenkire sokat mosolygok.
2018. márc. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mosolygós típus vagyok független attól hogy bejön az illető vagy sem. Egyébként ha nagyon nyomul a csajszi legfeljebb megmondom a szemébe, hogy bocs nem érdekel.
2018. márc. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszem észre, ha tetszem egy lánynak. Mondjuk lényegtelen is, mert úgysem mosolygok senkire.
2018. márc. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok,de simán mosolygok ilyen emberekre. Ha nem jön be, attól még lehet a lelke aranyos, aminek akár örülhetek is.

Meg jó érzés, hogy valaki értékes embernek talál engem, és szépnek; és tök kedves, ha oda is jön, és meg is mondja.

:)

2018. márc. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*vagy nem feltétlenül konkrétan kimondja,de jelzi
2018. márc. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem. Ha nem akarok tőle semmit, akkor full semleges vagyok.
2018. márc. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én se mosolygok rá , ha nem jön be az illető.

Mikor meg bejön valaki, akkor meg le nem tudom vakarni a mosolyt az arcomról :D

2018. márc. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Alapból inkább mosolygok, mint komor vagyok, így mosolyognék rá is.

De különbség van aközött, hogy "tetszeni, bejönni" és "akarni vallamit" illetve függ a szituációtól is.

Ha észreveszem, hogy ő szeretne többet akkor inkább próbálok kevesebbet mosolyogni rá, illetve kerülni.

2018. márc. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!