Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Ti mit csináltok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti mit csináltok, ha nagyon tetszik nektek egy férfi?

Figyelt kérdés
Kezdeményeztek,vagy vártok míg ő lép.
2018. márc. 17. 22:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
64%
Ahogy nekem feltűnt, kiírnak egy kérdést ide, hogy mit csináljanak.
2018. márc. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
58%
"Jajj, csak észre ne vegye!"
2018. márc. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
36%

Nem merek ránézni.

Aztán ez addig tart, amíg le nem szállok a metróról.

2018. márc. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Ha a buszon tetszik valaki, vagy bármi olyan helyen, ahol csak a külsőjét látom és semmi személyesebb dolog nem teszi azt indokolttá, hogy odamenjek csesztetni, akkor általában csak a szemkontaktust próbálom felvenni, aztán meglátjuk, mennyire vevő rám.


Ha baráti körben valaki, akkor fel merek dobni közös programnak egy-egy ötletet, nem úgy, hogy randira hívom, hanem hogy lógjunk együtt ketten kicsit többet. Pl. ha egyetemen csoporttársam, vagy munkatársam, rákérdezek, hogy nincs-e kedve velem megnézni a közelben egy (számomra) új kajáldát, vagy hasonlók. Vagy ha a baráti kör összecsődül és mondjuk olyan helyre megyünk, kihívom biliárdban, vagy szólok neki, hogy jöjjön velem italért, vagy valami apróság. De akár mások előtt is kezdeményezek nála, odaülök mellé, elkezdek vele beszélgetni, kérdezem valami aktualitásról az életében, amit említett, vagy hasonlók.


Ha csak látásból ismerem, akkor is random odamegyek hozzá beszélgetni. Ő a bunkó, ha elhajt egy olyan lányt, aki csak arról érdeklődik, amiről bárki érdeklődhet.


Nem, nem vagyok az a "cringe" szociálisan kínos nő, aki egyből fel akarja csípni. Én barátkozni akarok eleinte, vagy segítséget kérni. Ha arra vevő, meglátjuk, mire lesz még vevő.


Várni nem várok. Vagyis várok, de nem sokáig. Ha valaki tetszik, akkor lerendezem az ügyet 2 héten belül. Ha addig nem történik semmi egyértelm, leszarom az egészet, annyira nem kell senki.

2018. márc. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Nézni szoktam, de vigyázok hogy nehogy feltűnjön neki vagy épp másnak. Ha mondjuk beszélő viszonyban vagyunk, akkor sokszor rá mosolygok, nevetek a viccein és főleg azzal, hogy érdeklődök, sokat kérdezek. Ha valaki nem érdekel akkor nem nagyon viszem tovább a beszélgetést, sokszor nézelődök össze vissza, egyszóval nem rá figyelek.
2018. márc. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
46%

Semmit nem tesznek. A kezdeményezés joga a férfié, no meg a gondolatolvasásé is, szerintük. Ha a férfira egyik sem jellemző, el is könyvelik töketlen nyámnyilának.


Ismerősökkel társaságban (bizony, még nők is jelen voltak) pont azon röhögtünk, hogy a nők igen nagy része milyen ostobán kezelik ezeket az életszerű szituációkat.

2018. márc. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
27%
Alapból csak azokkal a férfiakkal foglalkozok, akik kezdeményeznek nálam. Akik nem, azok hidegen hagynak. Jelentkezőkből pedig nincs hiány, így időm se lenne olyanon agyalgatni, aki nem kezdeményez nálam. lyen szempontból amúgy is konzervatív vagyok, szeretem, ha a férfi kezdeményez.
2018. márc. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
69%
volt már, hogy kezdeményeztem, de jól még nem sült el soha. Mindig abból lett valami, mikor a férfi kezdeményezett.
2018. márc. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Ha szabad a pálya, akkor kezdeményezek, és jó nagy hülyét csinálok magamból, ami miatt sűrűn kérek elnézést, mert közben az agyára sem akarok menni.


De azért mielőtt bármit is tennék, puhatolózok, hogy egyáltalán valóban szabad-e a pálya.

2018. márc. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
48%

" lyen szempontból amúgy is konzervatív vagyok, szeretem, ha a férfi kezdeményez."


Ilyen szempontból...

2018. márc. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!