Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Ti mit csináltok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti mit csináltok, ha nagyon tetszik nektek egy férfi?

Figyelt kérdés
Kezdeményeztek,vagy vártok míg ő lép.
2018. márc. 17. 22:06
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
#4: Bár több ilyen laza, belevaló csaj lenne a világon. :)
2018. márc. 18. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

#12

Erre csak azt tudom mondani, hogy a lányok is tudnak nagyon szégyellősek és önbizalomhiányosak lenni, csak "sajnos" nekik több erre a legális kifogásuk. :)


Voltam a másik oldalon, voltam én is olyan, aki stresszel amiatt, hogy esetleg nem tetszik majd a kiszemelt férfinek... Voltak kételyeim nekem is a vonzalmammal kapcsolatban. Az utóbbi években fordultam át "overconfidentbe", ami nálam nem a beképzeltségben (szerintem az is inkább önigazolás), hanem abban ütközött ki, hogy megtanultam magasról szarni arra, ha valakinek nem tetszik, amit én akarok és ahogy én akarom vagy ahogy kinézek és megtanultam felvállalni magam... Azelőtt hajaj, nekem is voltak ilyen fancy kapaszkodóim, hogy nem szerzem meg, ami kell, majd úgy is berepül az ablakon.

2018. márc. 18. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

4-es (és 13-mas?) tényleg nagyon jókat mond, nő létemre úgy érzem, sokat tanulhatnék tőle.

Hogy lettél ilyen ? :D

2018. márc. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
83%

A mai férfiak hogy élnének olyan korban, amikor még a nők nem kezdeményezhettek? Komolyan, itt védekeznek azzal, hogy ők nem gondolatolvasók meg honnan szopják ki az ujjúkból azt, hogy van-e esélye. Abba nem gondolnak bele, hogy ez fordítva is ugyanúgy van? A "21. században élünk" az csak kifogás arra, hogy megóvják magukat a csalódástól/elutasítástól. Érdekes, hogy a klasszikus nemi szerepekez (a nő főzzön, mosson, nevelje a gyereket) - tisztelet a kivételnek! - hogy ragaszkodnak a férfiak, de amikor az ő kényelmességükről és érzékeny lelkükről van szó, akkor ezek a szerepek nyugodtan felcserélődhetnek.


Kezdeményezzen a nő, ha akar, jól teszi. De azért ne ez legyen már az elvárás. Nem azt mondom, hogy legyen nyámnyila. Ha látja, hogy érdeklődik utána valaki, akkor neki is oda kell tennie magát, de az első lépés akkor sem az ő dolga.

2018. márc. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%
Legjobb, ha semmilyen jelzést nem küldenek, akkor biztos, hogy a fickó is lexarja majd az egészet. :D F
2018. márc. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
15%

14-es:

Mi ez a "parasztlázadás" itt, kitört az emancipun*i háború? :)

Én speciel utálom beégetni magam, ezért nem kezdeményezek soha többé, inkább meghalok egyedül. :)

A magyar nők meg nem küldenek semmilyen jelet, még füst- vagy fingjeleket sem. :D

Pedig, akkor mondhatnám, hogy... "Hú, de illatos vagy babám.." :D

2018. márc. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
60%
#15 és #16: ti vagytok a magyar férfi társadalom gyöngyei! 😂😂😂
2018. márc. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Nők válaszaira voltam kíváncsi. Nem férfiakéra!!
2018. márc. 18. 12:37
 19/24 anonim ***** válasza:
47%

"Kezdeményezzen a nő, ha akar, jól teszi. De azért ne ez legyen már az elvárás. Nem azt mondom, hogy legyen nyámnyila. Ha látja, hogy érdeklődik utána valaki, akkor neki is oda kell tennie magát, de az első lépés akkor sem az ő dolga."


Nem kell felmenteni ezzel senkit, hogy "nem az ő dolga". Aki akar valamit a másiktól, az lépjen. Nemtől függetlenül.

2018. márc. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
32%
Már bocs, de mi számít "első lépésnek"? Nekem az a meggyőződésem, hogy mindig a nő választ, még ha nem is tudatosan. Az első jeleket általában mindig a nő adja le, és a férfi akkor "kezdeményez", amikor már megkapta a kis zöld lámpákat, hogy szabad a pálya. Nekem legalábbis ez a tapasztalatom.
2018. márc. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!