Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Ti mit csináltok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti mit csináltok, ha nagyon tetszik nektek egy férfi?

Figyelt kérdés
Kezdeményeztek,vagy vártok míg ő lép.
2018. márc. 17. 22:06
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
23%
Hagyjuk meg ezt a jelezgetést a tini párkapcsolatoknak. Felnőtt ember kinyitja a száját, ha akar valamit. Persze ha valaki csak simán gyáva...
2018. márc. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
41%

A nő is kezdeményezhet direktben vagy küldhet olyan jeleket amivel felkelti egy férfi érdeklődését - mindkettőt finoman és nőiesen. #4 nagyon szépen leírta.


De azért néhányan átesnek a ló túloldalára és összekeverik az érzelmi analfabetizmussal. Az rendben van, hogy a nők is kezdeményethetnek, de ne legyen elvárás.

Néhányan itt kb azt várják, hogy menjen oda a nő, és kerek-perec hívja randira azzal a szöveggel, hogy komoly kapcsolatot akar, mintga valami hivatali ügyet intézne...

Nem vagyok azva romantikus vagy hódító típus férfi, de azért ez túlzás.


Egészséges és normális férfi és nő azért meg akarja élni a nemi identitásukat, szeretik a hozzátartozó játékot (hangsúlyozom, hogy nem játszmázást).

2018. márc. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
#22: ez nem az "egészséges", hanem a "hagyományos". Ne erőltessék rám ezt vagy azt a szerepet azért, mert én nő vagyok vagy férfi, hadd döntsem el én. Ha egy nőnek nem lehet megmondani, hogy mi az ő szerepe a párkapcsolatban/házasságban/életben, akkor a férfinak se lehessen.
2018. márc. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
59%

#23 a nők is kezdeményezhetnek és férfiként azt tapasztalom, hogy kezdeményeznek is.


De a normális férfi- illetve női identitásukat megélni vágyó férfiaknak és nőknek IGÉNYÜK van az ilyen jelek adására és vételére.

Ez azért nagyon szegényes és kiábrándító:


"Hagyjuk meg ezt a jelezgetést a tini párkapcsolatoknak. Felnőtt ember kinyitja a száját, ha akar valamit. Persze ha valaki csak simán gyáva..."


Ez nem felnőtt viselkedés, hanem viselkedés zavaros, érzelmi analfabetizmus.

2018. márc. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!