Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ferfiak ezek?

Figyelt kérdés

Iskolaban dolgozom , skandinaviaban es elnezem h milyen ferfi egyedek vesznek ott körbe, több suliba megfordulok , helyettesitökent es nezem h a ferfiak milyen kiherélt , férfiatlan , vegetarianus , finnyáskodó , óvatos puhap.cs, de hat ki is az a normalis ferfi , aki iskolaban vallal munkat es dalolgat meg pelusokat cserél alsó tagozatos gyerekeken ?

Ezek olyanok mint a fogát vesztett oroszlán , gyávák

Van egy erdelyi mondás , a ferfi kell tudjon enni , hat vegán férfi Istenem

En tökösebb vagyok mint ezek a verszegenyek



#banda #férfiatlan #klinerfelter kóros
2018. márc. 17. 22:09
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
60%
Te erdélyi vagy, szekely?
2018. márc. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
90%

Nem hinném, a székelyek nem beszélnek össze ennyi hülyeséget...

Emancipált férfiak, mi a baj ezzel? :)

2018. márc. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
75%
Hát ezerszer férfiasabbnak tűnnek így leírva, mint te, bunkókám.
2018. márc. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
61%
Bár valószínű kamukérdés.
2018. márc. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
89%

Ha neked az általánosítás fájna, akkor olyan fájdalmaid lennének, hogy konstans morfiumon élnél...


nem, nem vagyok vegán és nem cserélek Skandinávában pelusokat alsó tagozatos gyerekeken, csak ez a faék gondolkozás szokott kiakasztani, de nagyon...


nesze neked puhány vegánok:

[link]

2018. márc. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
77%
Értem, szóval puhap.öcs vagyok én is, mert vega vagyok. Menj a nénikédbe! Olyan buta vagy, mint egy marék lepke.
2018. márc. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
93%
Árpi, te vagy az? Már itt is tolod a propagandát? :)
2018. márc. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
96%
menj Mexikóba..ott nyalhatod a vért a hímedről..meg a májcafatokat
2018. márc. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
97%

Alsó tagozatos gyereken pelust cserélni?

Komolyan, már jó kamukra sem futja?

2018. márc. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
43%

Az, hogy óvatos, nem zavar, nyilván gyerekekkel dolgozik, ahol ez a megszokott. Az, hogy iskolában dolgozik, szerintem nem a férfiatlan kategória, egy szakmának nincs nemiszerve...


Az, hogy valaki gyáva, nem ezen múlik. A vegán témához nem tudok hozzászólni, amíg nem szól be nekem olyat az étrendem miatt (husi fan vagyok, akinek baja van ezzel, megsütöm), hanem marad a maga háza táján, az sem zavar. A finnyásságot viszont gyűlölöm.


Tudom, mire gondolsz, nekem is vannak ilyen "férfi" ismerőseim, undorodom tőlük, de ez nem a foglalkozáson múlik. Ezek a kényesbelű emberek, akik fosnak a csípőstől, hisztiznek a pollen miatt és 10-kor mennek aludni és mintha arra születtek volna, hogy kibäszott idegesítőek legyenek és minden miatt akadékoskodjanak. Mert hogy ő nem edz, mert az izzadtság kicsípi a kis bőrét és az ízületei amúgy is gyengék és amúgy is megviseli a gyomrát, ha olyat kell ennie, és ő nem fekszik későn, mert attól másnap puffadni fog és émelyegni, ő nem tud gumival szexelni, mert allergiás rá, ja, és nem szeret nyalni, mert annak fura az íze és nem szereti a testhezállóbb ruhákat, mert szorítják és nem érzi magát jól bennük és csak nagyicipőt hord, mert mástól fáj a gerince, sétálni meg nem akar sokat, mert kijön az asztmája és könnyen elfárad és ő nem akar SEMMIT csinálni, amit a normális emberek. Sajnálom, elhiszem, ha valaki így született (nehezen), de az ilyen biológiai zsákutcákból nekem is elegem van. Semmi, SEMMI nem megy velük gördülékenyen.

2018. márc. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!