Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alacsony és vékony adottságú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony és vékony adottságú pasiként valóban csak alárendelt szerepem van a boldogok birodalmában?

Figyelt kérdés
Ugye mindig kellenek statiszták a filmekbe, hogy hiteles legyen. A gazdagok között kell, hogy legyenek szegények, a győztesek mellett vesztesek, az építők mellett rombolók és szépek/sikeresek mellett rondák/lúzerek. Lehet, hogy az én sorsom előre meg van írva és csak követnem kellene ahelyett, hogy harcolnék ellene. Húszas éveim közepén járok és soha nem csókoltam meg még csak egy lányt sem. Ha én nem lennék, akkor a boldog szerelmespárok, a magas, jóképű sportos pasik és csinos, szőke, angyali arcú csajok nem érezhetnék magukat annyira különlegesnek a Földön és azt gondolnák, hogy ez teljesen természetes adottság. Sőt egy idő után megunnák, mert nem lenne akihez tudnák mérni a pillanat varázsának értékét és nem lenne olyan különleges ("Más szerencsétlen, de mi boldogak és tökéletesek vagyunk és még édesebb az íze"). Szerintetek is így van?

2018. márc. 18. 12:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Tudod, kérdező, miért van ennyiféle konyha a világon? Mert mindenkinek más jön be. Más íz-, és látványvilág. Én imádom a pacalt, a nejemet a világból ki lehet vele kergetni. Nem vagyunk egyformák.

Ugyanez vonatkozik a párkeresésre is. Sok, általad álompasinak gondolt férfit ismerek, akik khm... izé, hogy is mondjam csak? Szóval akik a zsírpárnákkal bőven megáldott hölgyeket részesítik előnyben, és legalább ugyanennyit, aki viszont a ma divatos szárazkóró alakra bukik.

Nincs ez másképp a csajoknál sem. Kinek ez, kinek az dobogtatja meg a szívét.

Velem nem bánt szűkmarkúan a sors, ami a külcsínt illeti. De tudod mit? Ennek is megvan a maga hátránya. Egy jól kinéző pasinak nem kell megtanulnia a női lélek, a női gondolkodásmód mibenlétét. Minek? Anélkül is remekül boldogul. Jószerivel azt dug meg, akit akar... Csak akkor van gáz, amikor valaki amúgy istenesen elkapja a tökét. Amikor belép az életébe a nagy Ő, akit aztán nem tud megtartani, mert nem tanulta meg azt, amit a szerencsétlenebb kinézetű férfitársainak meg kellett tanulnia. És akkor aztán ba52hatja a sármját, a vonzerejét!

Szóval ne mással foglalkozz. Tanulj meg élni az adottságaiddal, sokkal jobban jársz, mintha folyton kifelé kacsintgatnál.

2018. márc. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!