Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A nőknél mekkora előny az...

A nőknél mekkora előny az hogy ismerkedésnél nem kell kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Sok merész férfi van (még) aki próbálkozik, szóval szerintem hatalmas, és ráfogják hogy ez a természet rendje pedig csak pusztán így kényelmesebb nekik...

2014. dec. 10. 21:57
1 2 3
 1/23 Tibohr ***** válasza:
pontosan
2014. dec. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 fahéjas Alien ***** válasza:
Hát... nem tudom én nem szeretem az ilyen erőltetett sablon köröket... inkább az játszik, ha kinézhetek valakit és zavarba hozhatom :D Az vicces.
2014. dec. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
34%
NEM! Nem kényelmesebb! Én egész egyszerűen azt gondolnám, hogy k.rv@nak néz, ha én kezdeményezek! Félek, hogy azt gondolja mindenkinek felajánlom magam...
2014. dec. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 piriiiii ***** válasza:
18%

Tényleg kényelmes, viszont ez így van évezredek óta, és azért valahol mégis ez a természet rendje.

Én szívesen kitörnék, és alkalomadtán ki is török ebből a sztereotípiából, mert sokszor amiatt mennek el mellettem étvágygerjesztő férfiak, mert én nem kezdeményezek, de azért nem könnyű ez így... Az az elfogadott még, hogy a férfi udvarol.

2014. dec. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Óriási előny. A természet rendjéből kiindulva a férfiak meg legyilkolhatnák a vetélytársaikat, mivel az is a természet rendje.
2014. dec. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
28%
Ez nőtől függ. Van amelyik tudja mit / kit akar, igyekezik elérni a célját, és van, amelyik csak várja a csodát. Aztán vagy bejön, vagy nem.
2014. dec. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
De legalább akkor nyitnának ők is felénk! Mosoly, beszélgetés, bármi!
2014. dec. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
41%
A férfi vetélytárs gyilkolásról pedig: az emlősök között igen ritka ez, nem pusztítják a saját fajtájukat, általában csak elkergetik, elijesztik a vadállatok a másik hímet, amennyiben az megkörnyékezi az általa kiszemelt/birtokolt nőstényt/területet.
2014. dec. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
59%
Hát, én baromira nem díjaznám, ha nő lennék, és minden fiú odajönne próbálkozni, csak éppen az az egy nem, akit kinéztem magamnak. Szóval inkább maradok hímnemű, és annál kezdeményezek, aki nekem tetszik.
2014. dec. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
33%
Oké, akkor mondok még jobbat. Olyan is van, hogy a másik hím kölykét megölik, nehogy más vérvonala folytatódjon tovább és a jövőben riválisok legyenek.
2014. dec. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!