Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha több lánynak is tetszettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha több lánynak is tetszettem már akkor merjek kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Tudok néhány lányról akiknek bejöttem, köztük volt aki kezdeményezett is (nagyon szép is volt már közöttük) azonban nem jöttem még össze senkivel, és még szűz is vagyok.

20 elmúltam most már nem bírok tovább várni, akarok egy barátnőt, de rettenetesen félek, hogy nem jönnék be annak, akit el tudnék képzelni. Mégpedig azért félek mert eddig, akinek tetszettem azok valamilyen úton-módon léptek, és attól tartok, hogy akik nem közelednek nyíltan azokat nem érdeklem. Most nem tudom, lehet volt olyan is akik nem nyilvánították ki.



2018. márc. 18. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

"de rettenetesen félek, hogy nem jönnék be annak, akit el tudnék képzelni"


Képzeld el, hogy nem jössz el egy neked tetsző lánynak, aki emiatt lekoptat. Vizualizáld.


ÉS AKKOR MI A LÓFAX VAN? Romlik a forint, felmegy a hús ára, összedől az univerzum? Kérlek. Irracionális dolgokat misztifikálsz túl.


Majd ha ez a gondolat nem tölt el félelemmel, akkor ismerkedj, így semmi értelme.

2018. márc. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Önbizalomhiányom van így is, hát ha még valaki szembesítene azzal, hogy nem vagyok neki elég jó. Csak ennyi történne...
2018. márc. 18. 19:52
 3/10 anonim ***** válasza:

Megértelek. Az első jót írt. Igazából szerintem ilyen helyzetben mint te, inkább attól fél az ember, hogy a maradék kis összeszedett önbizalmát is lerombolják. ==> //Több lánynak is tetszettem már.//


Szerintem azt kéne tudatosítanod, hogy nem jöhetsz be mindenkinek. Szóval nem azért fognak feltétlenül lekoptatni mert ocsmány (ha tetszettél már valakinek akkor ez valóban kizárható azért valljuk be) vagy. Hanem:


-neki pont más az esete

-pont alakulóban van valakivel valami nála

-bele van zúgva az évfolyamtársába és nem lát senki mást

-a nemi identitása mást kíván :)

-egyáltalán nem akar senkit maga mellé

és még sorolhatnám


Szóval akárhogy is nézel ki bizony kalkuláld előre bele, az elutasítást és annak örülj, ha esetleg pont másképp alakul.

2018. márc. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Végül is igazad van. De én is próbálnám megóvni magam ezektől az eshetőségektől, mivel magamat ismerve csak összetörne, és feleslegesen ezen rágnám magam napokig, hogy miért nem én vagyok az, akinek megint nincs szerencséje. Ritkán tetszik meg valaki nagyon, és tudom, hogy hónapokig minden színtelen lenne körülöttem. Annyira kívánok már valakit, de velük rendre nem jön össze semmi, így már félek attól ha valaki megtetszik, ugyanakkor várom is a pillanatot.
2018. márc. 18. 20:15
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen, csak az a baj, hogy ezzel együtt a nyeréstől is megóvod magad. lsd. mostani helyzeted. :)


,,Ha mersz veszíthetsz, ha nem mersz akkor vesztettél"!


A neked tetsző lányok pedig nem nagyon fognak kezdeményezi, mert feltehetőleg, ugyanúgy a visszafogottabb személyiségű lányok jönnek be, mint amilyen te vagy.

2018. márc. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igaz, de egészen más a két veszteség. Ha mondjuk egy nem annyira visszafogott lány tetszik meg, és mégsem kezdeményez akkor holtbiztos, hogy nem tetszem neki?
2018. márc. 19. 19:09
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy nem tetszel neki, ha nem kezdeményez. Mert még a mai világban is nálunk valamennyire az a norma értelmesebb lányoknál, akikre te pályáznál, hogy meghagyják a kezdeményezés lehetőségét a pasiknak. Esetleg próbálnak jeleket küldeni, amit vagy felfogsz vagy nem. Kivéve esetleg r*b*ncok, vagy nagyon-nagyon laza közvetlen lányok, akik feltehetőleg nem hozzád valók lesznek amúgy sem.
2018. márc. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"hogy meghagyják a kezdeményezés lehetőségét a pasiknak"


Ez egy eufémisztikus megfogalmazása annak, hogy gyávák :)

2018. márc. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A probléma ott van, hogy a magyar nők 90 százalékának a tökéletes, izmos, szép arcú adoniszok jönnek be sok pénzzel mellékelve, mert azt plántálták beléjük, hogy ez mindenkinek jár és a többi férfi így labdába se rughat. :D F
2018. márc. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát igen, amivel nem is volna probléma csak a legtöbb srác szerintem jól néz ki. Ha tízből csak egy-kettő nézne ki jól azt még elviselném könnyebben, de így, hogy szinte mindenkinek a legjobb csajok jutnak teljesen egyedülinek érzem magam ebben a helyzetben.
2018. márc. 21. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!