Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Introvertált lányok! Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertált lányok! Hogy találtatok párt magatoknak?

Figyelt kérdés
Nagyon nehezen nyílok meg,eleinte nagyon csendes vagyok, és soha nem kezdeményezek (aztán egy idő után persze, rendesen beszélek) Van olyannak sikerélménye, aki hasonló cipőben jár?

2018. márc. 18. 19:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
27 éves koromig voltam begubózva a saját világomba. Akkor elegem lett abból, hogy ilyen önállótlan vagyok, megpályáztam egy külföldi állást, hogy magamra legyek utalva. Ott mivel senkit sem ismertem, muszáj volt lépten-nyomon idegenekkel szóba elegyednem. Mire észrevettem, már egyáltalán nem okozott gondot megszólítani bárkit. Elkezdtem mindenféle random témákról társalogni a környezetemben levő srácokkal, elhívtam őket programokra, stb. Két éven belül lett valaki, akivel kölcsönös volt az érdeklődés, azóta már házasok vagyunk.
2018. márc. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nálunk a párom kezdeményezett, így lett "sikerélményem". Ha ő nem lett volna, lehet, hogy megpróbáltam volna én is kezdeményezni, még ha a habitusomból kifolyólag nehéz is, mert sztem a szerelemre való vágyam ezt felülírta volna bennem.
2018. márc. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Barátnőmön keresztül ismerkedtünk meg először csak neten. Először csak ott beszélgetünk rengeteget. Első találkozáskor alig mertem hozzá szólni ő úgyszintén hozzám, eléggé zavarban voltunk. Nem sikerült túl jól. Második találkozáskor elhatároztam hogy bármi lesz pozitvan fogok hozzáállni a dologhoz (ha nem sikerül az se baj). Próbáltam közvetlen lenni és mosolygós és állandóan újabb témákat keresni. 5 évig voltunk együtt.
2018. márc. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!