Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az normális, ha nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha nem tudok közel kerülni érzelmileg egy lányhoz sem?

Figyelt kérdés
Nem arról van szó, hogy nem vágyom arra, hogy szerelmes legyek, mert de. Hanem eddig akárki próbált közeledni felém nekem sehogy sem sikerült beléjük szeretni. Azt gondolom/gondoltam, hogy lehet túl magasok az elvárásaim és ezért egy lánynál sem éreztem azt a "huuuu de haaaa" érzést. Szerintetek ez majd idővel kialakul, vagy szimplán érzelmi analfabéta vagyok?

2018. márc. 18. 22:38
 1/8 A kérdező kommentje:
21F
2018. márc. 18. 22:40
 2/8 A kérdező kommentje:
Oké csak mindenki azt kérdezgeti, hogy: Van- e barátnőm. Én azt válaszolom hogy nincsen. Erre jönnek a szúros és fura tekintetek. Néha már azt gondolják rólam hogywmeleg vagyok. De nem vagyok meleg.
2018. márc. 18. 22:49
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Fel oraja meg lanykent irtad ki xD
2018. márc. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolsó azt nem én írtam ki de mind1
2018. márc. 18. 23:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Dehogyisnem..ugyan az ( a tini parkapcsolatbam?
2018. márc. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*)
2018. márc. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor valaki ellopta a kerdesemet, de en nem irtam ki mégegyszer, 2 óránként lehet.
2018. márc. 18. 23:08
 8/8 anonim ***** válasza:

Most akkor átoperáltak férfivá? :D

Ha igen, akkor természetes, hogy nem igazi férfiként nem szereted a nőket. :)

2018. márc. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!