Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha 170 cm magas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha 170 cm magas vagyok és 50 kg?

Figyelt kérdés
Lányok össze jönnétek egy ilyen testalkatú 21 éves fiúval? Ha esetleg képet is kértek, szívesen küldök, de csak privát üzenetbe. Kort is írjatok lányok.

2018. márc. 19. 15:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Én 182cm és 65 kg vagyok. Vékony, de nem gebe. Annyira te se lehetsz vészes, de lenne hova fejlődnünk.

28/F

2018. márc. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
36%

Nőnek is vékony lennél.Férfinak magasság -100 lenne a jó testsúly , ennyit el kellene érni tehát 70 kilót.

Számolj kalóriát vigyél be 4 ezret /nap multivitamin fehérjepor plusz súlyzós edzés.

2018. márc. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

Barátnőm is szinte pont ilyen magas és ilyen súlyú. Szép vékony, csinos lány.


Egy 195 centis, 90 kilós srác.

2018. márc. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Jó bokszoló lett volna belőled 170 centis magassággal be tudnál mérni a légsúlyúak közé! Ott egy fejjel magasabb lennél mindenkinél :D Viccet félre téve hát ez van, ilyen alkat vagy, nem lenne ez magában baj de ha engem kérdezel nem férfias a teljesen izomtalan kisfiús test. Legalább úgy lennél 60 kiló, hogy úgy nézel ki mint Bruce Lee :) Egyébként senkire sincs ráírva hány kiló, testalkattól függ de tényleg optikailag sokat tud ám dobni egy kis sport az emberen. Szerintem egy + 10 kiló mindenképpen elférne rajtad, és nincs olyan, hogy “sokat eszek mégsem hízom” és az sem mindegy miből eszel “sokat”.

De minek írjak tanácsot? Ha igazán akartál volna már változást akkor rágugliztál volna rég hasonló kérdésekre és elolvastad volna a sok önjelölt testépítő bajnok táplálkozástani tippjeit :) Igen ha megfelelő mennyiségű tápanyagot viszel be hízni fogsz ez tény, tökmindegy milyen alkat vagy, csak még erre is lusta vagy gondolom... Inkább panaszkodni jössz hátha így is kellesz valakinek. Ez nagyon visszatetsző. Rossz a hozzáállásod, ez a fő gond veled nem a külsős ezt kép nélkül látatlanba megmondom :) De úgyis le fognak szavazni a hozzád hasonló gyerekek.

Ja és én is voltam 174 centi mellé 55 kiló, tudom mit beszélek :)

2018. márc. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Tomi, te vagy az?
2018. márc. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
91%
Én centire és kilóra pont akkora vagyok mint te szóval át tudom érezni a helyzeted. A magasság még nem lenne akkora vészes (bár az is eléggé hendikep), de ha egy 70-75 kilós izmos alkatot össze tudnál hozni, akkor ezerszer jobb esélyeid lennének (a 160 alatti csajoknál elsősorban). Nem lehet, hogy azért vagy ilyen sovány, mert stresszes és/vagy depressziós vagy? Én pl. amiatt vagyok ilyen vékony már fiatalkorom óta, mert az idegesség felemészti az izomzatomat és étvágyam sincs. Hiába edzettem, akkor sem tudtam átlépni a lélektani 55 kilós határt. Ha szoktál ideges lenni, akkor neked is azt javaslom, hogy először menj el egy pszichológushoz (nekem is kellene). Ha nincs ilyen problémád akkor inkább egy komplett kivizsgálásra menj el (gasztroenterológia, endokrinológia) és csak legutoljára kezdj el kondizni, mert betegen tök felesleges magadat terhelni, úgy nem fogsz eredményt elérni. Sok sikert!
2018. márc. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szedj tömegnövelőt az elvileg hasznàl gyakorlatban is .
2018. márc. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mellette meg jar el edzeni .Kitartást hozzà.
2018. márc. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!