Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban lehet egót növelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban lehet egót növelni egy átlagos lánynak társkeresőn?

Figyelt kérdés

Unokatesóm nagyon önbizalom hiányos pedig nem csúnya, sőt..

Sokan mondjátok itt hogy egónövelésért járnak nők társkeresőre. Akkor most alkalmas arra hogy egy lány önbizalmat növeljen, tehát sokan fogják du dicsérni?


2018. márc. 20. 06:42
 1/6 Noren1989 ***** válasza:
80%

Alkalmas lehet, de: smink, meg kidobott csecs nèlkül vajmi kevès esèly van, hogy ezt elèri. Màsfelől, ha faxverő fricik írosgatjàk, hogy "demegdugnàlak babàm"...az nem feltètlenül kezeli mindenki egoboost-kènt.


Ha ezeket le tudja kezelni, hatèkonyan megszívhatja magàt a semmire.


Amúgy nem javaslom.

2018. márc. 20. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Fogják dicsérni, fog kapni nyalizós levelet, szánalmas önsajnáltató levelet meg egy vagonra való farokképet, mindenesetre próbálkozni sokan fognak, ami jó lehet az egójának.
2018. márc. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

Már akinek. Az én egómat nem növeli, ha olyanok érdeklődnek irántam akik engem nem érdekelnek, de vannak lányok akik ezen élvezkednek...de ha unokatesód normális,akkor az ilyen cirkusz felesleges. Az önbizalom meg az egó amúgy sem ugyanaz, sokszor a legnagyobb arcú embereknek van kis önbizalma.

Önbizalmat kívülről nem lehet építeni, csak belülről.

2018. márc. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Nem hinnem, hogy egot lehetne novelni azzal, hogy minden jott-ment, tanulatlan es/vagy 15-25 evvel idosebb fax tudatja veled, hogy szivesen megdugna. Ez inkabb csak kiabrandito.
2018. márc. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Megfelelően alacsony önbizalomszintél lehet, hogy még annak is örülne, ha valami ismeretlen, elhízott, családos vén phasz ráír, hogy "szia, szép vagy, tali?", de azért erre a szintre elég ritkán süllyed az ember.
2018. márc. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem épp hogy az egó növelés és önbizalom nincsenek egy lapon. Lehetek önbizalomhiányos úgy, hogy közben egoista vagyok, illetve lehetek magabiztos úgy, hogy közben nincs túl feszülve az egóm. Itt fogalmi zavarok vannak. Valódi önbizalmat (értsd. némi céltudatosság, ezzel együtt öntudat, határozott viselkedés, következetesség) nem fogsz úgy növelni, hogy elárasztod magad semmitmondó hízelgésekkel, hamis, felszínes rajongással.
2018. márc. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!