Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Már nem léteznek igazi férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem léteznek igazi férfiak? A régi, férfias férfiak eltűntek?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy manapság már annyira különlegesnek számít az az igényem, hogy szeretném, ha a férfi, aki érdeklődik irántam, férfias legyen, hogy már én érzem magam kínosan.

Igazán nincsen semmilyen fura fétisem, vagy felszínes elvárásaim, nem kell hogy gazdag legyen vagy izmos, az se nagyon érdekel ha nem éppen udvarias, tényleg, az egyetlen dolog, ami nekem fontos, az az, hogy a férfi legyen férfi.

Arra gondolok, hogy ne kelljen már nekem irányítanom mindenben, hogy ne kelljen nekem babusgatni és vigasztalni, hogy érezzem magam egy kicsit biztonságban és védve. Csak egy kicsit.

Nem nagyon, tényleg, de azért egy kicsit hadd érezhessem már, hogy nő vagyok.

Túl nagy elvárásaim vannak? Én vagyok nagyképű? Tényleg nem tudom... Lehet már nem léteznek ezek a férfiak, és ezt el kellene engednem?

Meg vagyok lőve ezen a téren, volt már pár udvarlóm, mindig az jött ki, hogy valóban én szégyelltem már magam, mert én ezt szerettem volna, ezt szerettem volna legalább érezni, és persze nem, a mai fiúk nem ilyenek, én vagyok a túlságosan elvarázsolt.

19/L



2018. márc. 20. 17:48
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

#20-as vagyok:


Még Kedves kérdező, azon gondolkodj el, Te mitől érzed magad nőnek?

2018. márc. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Biztos ott vannak ahova az igazi nőies nők tűntek el...
2018. márc. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Talán ahhoz képest nagyok az elvárásaid, amit te nyújtasz. Ha nem így lenne, már megtaláltad volna, akit keresel.
2018. márc. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

csatlakozom..+egy, még élő példány✌️


de látod én is már öregebb (25) széria vagyok


az is gond, hogy instabil az egész gazdaság..az egész világ..


sokak alól már az első talpraálláskor kirántják a talajt..


persze értem, hogy nem a végtelen biztonság kell


tippem: ha vkinek az érdeklődesi köre a természet, állatvilág..v olyan helyen nőtt fel, annak nem lesz (akkora) szerepzavara

2018. márc. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
71%
Azok a férfiak nem 19 éves kislányokat szeretnének. Erős férfi mellé erős nő illik, csak a szappanoperákban működik az, amit te szeretnél. Nem megbántani akarlak, de jó lenne, ha felébrednél ebből az álomvilágból.
2018. márc. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
83%

Mástól irányítást várni úgy, hogy tőled nem lehet elvárni támogatást életképtelenség. A gyerekek ilyenek; a gyereket kell óvni, de a gyereknek nem kell segítenie a szülőnek, nem kell érzelmi támasznak lenni, még csak bele sem kell gondolnia, hogy a szülő is csak egy ember.

Vannak magabiztos, határozott férfiak, de az ilyenek szeretnek hasonló nőt maguk mellé, nem pedig olyat, aki maga sem tudja, hogy mit akar. De ha ez megnyugtat, akkor a városok és falvak cigánynegyedeiben még mindig értékelik, ha a nő hozzád hasonló, és egy férfi irányítására vágyik.


Viszont az nőként külön sértő, ha te ezt a vágyat úgy fogalmazod meg, hogy "nőnek akarod érezni magad". A tesze-toszaság, a gyengeség és az elesettség nem egyenlő a női léttel.

2018. márc. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Vannak, és vannak, akik úgy ilyenek, hogy nincs bennük a negatív oldal.
2018. márc. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
44%
Ferfias ferfi nem egy 19 eves kislannyal fog part alkotni:) maradj a homokozoban:):)
2018. márc. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

A többség 19 évesen még gyerek. Biológiailag nem, de fejben kisfiúk és kislányok. Sokkal később tanulnak meg önállóan dönteni és ami még fontosabb; viselni a döntéseik következményeit.

Nekem is az idősebb korosztály ugrott be, de nem feltétlenül korfüggő amit keresel. Nekem 20 évesen 24 éves barátnőm volt, aki már a feleségem. Azt mondta,imponált neki hogy úgy gondolkoztam mint egy érett férfi. Keress kitartóan és előbb-utóbb ráakadsz a párodra.

2018. márc. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!