Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roma létemre hol tudnék Győrben megismerkedni Koreai lányokkal?

Figyelt kérdés
Van Győrben olyan hely ahol vannak koreai lányok? És ha vannak, ők hogy viszonyulnak a romákhoz?

2018. márc. 21. 12:42
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
21F
2018. márc. 21. 12:43
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Már pusztán a "Hol tudnék megismerkedni Győrben koreai lányokkal?" kérdésre is baromi nehéz lenne válaszolni, így meg pláne :D
2018. márc. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
53%

Eleg specifikus a kivansagod. Nem tudok arrol, hogy Györben lenne annyi koreai szarmazasu lakos, hogy külön helyeket lehetne sorolni, ahol gyakran elöfordulnak.

Nem, mintha elsö ranezesre meg tudnam itelni, hogy a terseg melyik orszagabol szarmaznak, de hogy-hogy pont koreai lany felöl erdeklödsz?

2018. márc. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Észak koreai, vagy dél koreai kell? :)
2018. márc. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

#3


Úgy értettem, hogy szoktak- e Győrbe lenni? Pl: Átutazóba (külföldi turisták gyakran megfordulnak Győrbe)

Ebből következtettem, hogy ők is szoktak megfordulni.


Nem tudom megmagyarázni, de valami oknál fogva jobban bejönnek mint a Magyar vagy roma lányok. Tetszenek ők is, csak ő hozzájuk nehéz közeledni... Volt az Ázsia Expressz című műsor a tévében, és ő nekik más a szokásaik stb. Csak ezért kérdeztem, mert úgy tudom van M.o. Magyarul beszélő Koreai lányok.

2018. márc. 21. 13:22
 6/19 A kérdező kommentje:
Néha szoktam látni a hirekben ha mutogatnak vlmi rendezvényt, és még nyilatkoznak is a tévének. Pl: Hungarikum stb.
2018. márc. 21. 13:24
 7/19 A kérdező kommentje:
Na ezek jönnek be: [link]
2018. márc. 21. 13:27
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Ha sokat találsz ilyet, szólj már légyszi nekem...😐
2018. márc. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

A három cickós? 😁

Egyébként nem az összes ilyen szép, mint akiket mutattál, remélem tudod. Az, hogy mind egyforma, egy olyan szereotípia, mint az, hogy minden roma tud cigánytáncolni.

2018. márc. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

#8 Oké, ha lesz szólok. De ha te is tudsz, szólj nekem majd


#9 Én tudom, hogy vannak csunyák- de én csak a szép lányokról beszéltem.

2018. márc. 21. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!