Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egykori baratno ejtett, nyugati partner miatt, lehet ma meg valakiben bizni?

Figyelt kérdés
2018. márc. 23. 11:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
54%
"Ez a "nyugati partner" valamilyen súlyosító körülmény kéne, hogy legyen? Annyira szánalmas ez a provinciális kisebbrendűségi komplexus. Feküdj le egy pár nyugati csajjal és máris jobban fogod magad érezni, Budapest is tele van velük" :D Tűpontos megfogalmazás.
2018. márc. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, engem kétszer csaltak meg, egyszer az egyik barátnőmmel, mégsem vizionálok világvégét.
2018. márc. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Nem sugallok semmit, nem minositem sehogy az exet sem.De sajnos egyre inkabb ugy latom,masok peldajabol is,nem sok ertelme van kerdezni.Mar tisztelet a ritka kivetelnek,de a kerdezo legtobbszor valamilyen negativ visszajelzeseket kap,

(rinya,sirankozas, savanyu joska,stb.stb.),hat akkor mire jo ez az egesz.

2018. márc. 23. 13:56
 14/18 anonim ***** válasza:
90%

Férfiként csak a szerencsén múlik, hogy épp félrelépnek e. Egy nőre bármikor ráhajthat egy helyesebb vagy jobb anyagi helyzetű srác. Aztán vagy dobbant a csaj, vagy nem.

Nőként könnyebb a helyzet. Egy férfira ritkábban nyomulnak a csajok.


Amúgy szerintetek miért írta a nyugati partnert? Mert egy minimálbéres valaki volt? Komolyan annyira naivak és burokban élők vagytok, hogy nem veszitek észre, hány nő jön össze a jobb megélhetésért vagy anyagi háttérért nyugati férfival? Áruljátok már el, miért nem hallom olyan gyakran, hogy román vagy ukrán férfiakkal lépnek le? :D

2018. márc. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
88%

A fiam 8 éves kora óta a kéket tartja kedvenc színének, nem a zöldet, lehet ma még valamit biztosra mondani?


Na ugyanennyire nincs összefüggés a te kérdésedben sem.

2018. márc. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Lol.
2018. márc. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nem értem... Annak, hogy X átvert, mi köze Y-nak?

Engem is csaltak már meg, a páromban mégis 100%-ig megbízok, hiszen nem ő tette, és nem vagyok összeesküvés-hívő, hogy azt gondoljam, az összes nőt vagy férfit a világon ugyanaz a központi tudat vezérli... Vannak mindkét nemben alja s****fejek, meg normálisak, ennyi. Meg kell tanulni kiszűrni az aljadékokat, és kész. Ha én választottam rosszul, az az én hibám, nem a teljes ellenkező nemé, vagy a komplett emberiségé..

2018. márc. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én meg elváltam a nyugati exemtől...ő pedig azt kérdezte, hogy valami helyes magyar pasi miatt? Látod, mindenkinek megvannak a maga komplexusai. Mondjuk én nem csaltam meg, ezt mindketten tudtuk. Ugyanis mi mindig megbíztunk egymásban. Egy kapcsolat arra való, hogy megismerd a másikat.
2018. márc. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!