Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A feminista nők zaklatásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feminista nők zaklatásnak vennék ha egy pasi odamenne hozzájuk az utcán bókolni?

Figyelt kérdés
Persze kultúr stílusban. Megmondaná neki hogy nagyon megtetszett és ide kellett jönnie.
2018. márc. 21. 16:31
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
94%
Én nem venném zaklatásnak, megköszönném és mennék tovább. Csak akkor zaklatás ha az elutasítás ellenére folytatja.
2018. márc. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
18%
Az USA-ban régebben azon ment a hiszti egy ideig az extrémebb fajta által, hogy számukra lealacsonyító, ha egy férfi nem összezárt vagy összekulcsolt lábakkal ül a metrón, hanem szétrakott lábakkal mert ily módon, mint "áldozat" nőket ő a dominanciájával próbálja meg uralni, ezáltal ők zaklatva, sőt nem invazív értelemben vett erőszaknak vannak kitéve.
2018. márc. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
30%
Ezt többnyire az erőszakot elszenvedett, neurotikus feministák hajtják. Mondjuk én is szenvedtem már el szexuális molesztálást, de ettől függetlenül normális feminista vagyok, aki mindössze a törvény előtt egyenlőséget és a két nem megítélésének az egyenlőségét szeretné. Tök mindegy hogy ül a metrón. Egyes voltam.
2018. márc. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
7%

Némelyiknek az is zaklatás, ha ránézel.

De nem tudhatod meg, nagy eséllyel normálisan reagálnak. Meg úgyse látod többet.

2018. márc. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
0%
Nem, de attol meg elhajtanam.
2018. márc. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

#5

Hogyan hajtanád el?

2018. márc. 21. 16:46
 7/30 anonim ***** válasza:
83%

Jaguar: tegnap meg kiosztottal egy lanyt itt, hogy hogy mer felulni az azstaltra nem szigoruan osszezart labbal.

Latom, a kettosmerce jol megy.

2018. márc. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
53%
Attól függ mennyire feministáról van szó. Van a femináci, a mérsékelt feminista, és a divatból magát feministának valló. Utóbbinak bókolhatsz nyugodtan.
2018. márc. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
5%

#7

Látom a mondatértelmezés jól megy.

Nem osztottam én ki senkit, hanem kijelentettem, hogy ha az asztalra ül (feltehetően miniszoknyában) akkor ne csodálkozzon, ha odanéz egy pasi.

Látom a létező mindenbe kettős mércés látás jól megy csak előbb tudni kellene értelmezni, hogy mi mit jelent és mi miért íródik.

2018. márc. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
39%
Ehhez a feministaságomnak semmi köze, mert bár nem zaklatásnak, de bármilyen nemű/korú embertől belepofázásnak veszem. Fiatal lányok többször mondták, hogy pl. de jó a hajad, és csak egy művigyorra és egy köszre futotta. Nem érdekel, mások hogy látnak. Legyen véleménye, de maradjon is az övé. Ha érdekel, megkérdezem. Nem kérek kommentárt semmihez.
2018. márc. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!