Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ilyen pasi egy szociopata?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen pasi egy szociopata?

Figyelt kérdés
Társkeresőn ismerkedem egy pasival. Még sosem találkoztunk. De már olyan mintha nem is igazán érdekelném. Egyszer megírtam neki, hogy fáj a fogam, erre beküld egy mosolyjelet. Utána azt írta az véletlen volt. Megkérdezi hogy mit csináltam erre leírom mit csináltam délelőtt, de ő még arra is rákérdez mit csináltam délután. Van úgy hogy egy nap sokszor ír, de van amikor nem. Egyszer azt írta ha eltűnök akkor képes lenne megkeresni, akárhol megtalálna. Szerinte ő kicsit féltékeny típus, ahol nincs ez meg, ott valami gond van a kapcsolattal.
2018. márc. 23. 20:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
27%

Ezen az oldalon majdnem mindenkit pszichopatának vagy szociopatának tartanak.

Nem, nem szociopata. Szimplán nem érdekled igazán, de tartaléknak jó leszel. Nem fog megkeresni, ha eltűnsz.

2018. márc. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe, nem 100as
2018. márc. 24. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy bomlott elméjű,talán csak fura.Bár neked sem kéne vele bájcsevegned,ha negatív érzéseid vannak vele kapcsolatban.A megérzések nem csalnak.Én egyszer ott qrtam el,hogy nem hallgattam rájuk az első randin.Egy agresszív,nagyképű gyökérnek gondoltam először az illetőt,és lám,tényleg az.
2018. márc. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!