Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Legyek őszinte, és mondjam el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyek őszinte, és mondjam el hogy egy semmirekellő szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Az tart vissza a párkeresésben, hogy nem igazán van életem.


Legalábbis most már próbálom rendbe szedni magam, de nem igazán voltak pozitív dolgok az életemben, amire azt mondanám, hogy ezért most érdemes most megszületni.


Például sohasem voltak barátaim, nem volt olyan, hogy a haverokkal elmentem valahova, mivel nem voltak, egyedül meg csak otthon ültem.


Nem is csókolóztam még, nincsenek ilyen élményeim.


Nos, így hogy a jó büdös francba ismerkedjek?

Esélytelen, hogy legyen párkapcsolatom?


Én nem tudok hazudni. Nem tudok kitalálni sztorikat... És nem is akarok kellemetlen helyzetbe kerülni. Bár tudom hogyha az igazságot mondom, akkor rohadt kellemetlen és kényelmetlen helyzetbe kerülök.


23/F


2018. márc. 27. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Tanuld meg nem kellemetlennek érezni az igazságot. Régen én is annak éreztem, ma már egyáltalán nem szégyellem, mert már nem akarok megfelelni senkinek. Senki se jobb a másiknál, ezt fogd fel. Te nem vagy semmivel se kevesebb másoknál.
2018. márc. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor légy őszinte ha továbbra is szűz akarsz maradni.
2018. márc. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%

Az hogy ilyen helyzetben vagy önmagadnak köszönhető. Fetrengsz az önsajnálatban és elintézed annyival hogy nem tudsz megváltozni.

Találj valami elfoglaltságot amiben úgy érzed jó vagy, járj el sportolni ott megismersz új arcokat is. Mozdulj ki a komfortzónádból, ne csak tervezz hanem valósítsd is meg. Gyűjts önbizalmat, aztán a csajozás is menni fog.

2018. márc. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván biztos nem könnyű a rossz tapasztalatok után, de azért nem kell ennyire negatívan hozzáállni és hazudni sem kell, mert azzal nem jutsz előbbre ha kitalált sztorikat fogsz előadni. Ne érezd magad kényelmetlenül az igazság miatt, mert ha majd találsz egyszer egy normális lányt, aki szeretni fog, akkor őt ez nem fogja zavarni. Akinek meg ez nem tetszik, azzal meg nem kell foglalkozni. Csak nem kell feladni, hanem tovább ismerkedni akkor is, hogy ha nehéz.
2018. márc. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nyugi én is ezekkel a problemákkal küzdök, súlyosbítva azzal, hogy 32/F, es egy kicsit túlsúlyos is vagyok...

Na szerintetek érdemes még élnem?

2018. márc. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!