Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaza lehet Viktornak valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza lehet Viktornak valóban ez a három mondat amit kerülni kell az internetes ismerkedésnél?

Figyelt kérdés
2018. márc. 30. 16:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szimpatikus vagy,nem tudom az miért lenne kerülendő. Annak idején amikor társkeresőztem általában azzal nyitottam,hogy szimpatikus vagy a profilod alapján. Lenne kedved ismerkedni? Általában válaszoltak,hogy ki mit az már más kérdés,de az ugye benne van a pakliban,hogy vaakinek nincs kedve ismerkedni,vagy mást keres. Még annyit,hogy nálam a profil azt jelentette,hogy elolvastam mindent A-Z-ig,amit írtak a bemutatkozásban és aszerint választottam.
2018. márc. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
61%

#7:


"Értem én, hogy a nők sok sablonos levelet kapnak, de ez sajnos egyéni szoc. probléma."


Ha viszont ignorálja a sablonos levelet, akkor már egyből nem az ő egyéni szoc. problémája. A képzelőerővel nem rendelkező hímnemű persze erre egyből elkezd hisztizni, és en bloc a komplett női nemet szidni.

2018. márc. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
47%

"Ha valaki tárkereső oldalon van fent, akkor nyilván azért, mert társat keres..."


Ez mekkora tévedés! Rengeteg lány regisztrál unalomból, meg mert szereti ha fényezik. Önbizalom növelésnek jó, de esze ágába sincs komolyan ismerkedni. Aztán ott vannak még az egy éjszakás kalandot keresők, ők se társra hajtanak.

2018. márc. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Pont ma kaptam meg az első szöveget Facebookon.

Tényleg kerüljétek. Kedves, meg minden, de mit lehet kezdeni vele. Legszívesebben azt válaszoltam volna, hogy "az jó". :D

Felejtős.

2018. márc. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
42%

Vicces, hogy a tanulmányokkal alátámasztott #5-ös válaszom, amit a saját és környezetem tapasztalata is alátámaszt, 0%-ban hasznos...

Hé, emberek, mégis milyen válaszokat vártok? :D

2018. márc. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Igaza van a Viktornak. Ezeket a kérdéseket kismilliószor megkapta már a lány és ha +1szer felteszik akkor se fog rá reagálni és nem fogja felkelteni a figyelmét,elkönyvel sablonos lúzernek. Random meglepő bolond kérdésekkel többre jutsz, amit más nem mer megkérdezni mert bolondosnak gyerekesnek tartaná,ez a tapasztalat.

Volt ahol így nyitottam hogy Szia csajszi holnap megyek kirándulni xy helyre kellene valaki aki viszi a hátizsákom te elég erősnek tűnsz, szóval ha jönnél együtt izzadhatnánk ,de főleg te :) És persze visszaírt ,kamu felháborodással de vidáman ,és még el leveleztünk de sablon kérdéseket kerülve pl hogy mit dolgozik mi a kedvenc akármije ...másnap találkoztunk és volt minden folytatás is meg 2,5 év együttlét.

nyilván ez sem válik be 100% ban és az itteniek is lepontoznak de szerintem azokat a kérdéseket akkor is kerülni kell ami a hogyvagy mizu szintet ütik meg és naponta 100at kap

2018. márc. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!