Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, járnátok olyan huszoné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, járnátok olyan huszonéves sráccal, aki általános orvosként doktorált a Semmelweis-en, de a szülői házban lakik még mindig?

Figyelt kérdés
Jelenleg rezidens lenne egy kórházban, készülne a kardiológus, belgyógyász szakvizsgáira. Fantasztikus országunknak köszönhetően annyi pénzt keresne, hogy még egy egyszobás elbérletre is rámenne minimum a fél fizetése, ezért a szülői házban lakik, és ott gyűjtöget.

2018. márc. 30. 16:36
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

"1-2 ember kegyetlen buta ezen az oldalon."


Igen? Mondjuk azok, akik azért nem járnának valakivel, mert például orvosként otthon lakik az illető? Vagy azok, akik annyira bizonytalanok egy ilyen tény miatt, hogy itt kérdezősködnek miatta?


("E/3 személyben van kiírva a kérdés, tehát nem rólam szól."

Hidd el, van itt bőven olyan kérdés, ahol E/3-ban beszélnek magukról a kérdezők. :D)


De egyébként továbbra is csak ismételni tudom önmagam: Ne legyünk már ennyire felszínesek, nem ezeken a dolgokon múlik!

2018. márc. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező ma Magyarországon egy rezidens orvos 290 ezer forintot lazán megkeres nettó havonta, ösztöndíjjal együt. Nekem a havi rekord bevételem havi nettó 510 ezer forint volt, teljesen legálisan nulla hálapénz mellett. Még az ösztöndíj nélküli havi nettó 190 ezerből is bőven kijön az albi. Tehát ha az illető el akar költözni a szüleitől, akkor el tud.

Én egyébként egyik kollégámmal lakom egy kétszobás albiban, és így fizetünk fejenként 50000 forintot lakhatásra de ebben internettől kezdve minden benne van. Tehát ha kardiológus rezidensünk el akarna költözni bőven el tudna. Arról nem is beszélve, hogy nővérszállóba is be lehet költözni, én laktam ott is két évet.

2018. júl. 8. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!