Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy nem keres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nem keres 2 napig mégis ő haragszik rám ha én igen?

Figyelt kérdés

Van valaki akivel túl régóta húzzuk a dolgokat.Hibáztunk mindketten és meg is beszéltük a dolgokat, de megint ugyanazok a gondok.Alig beszél velem, ritkán keres és őgy érzem nem érdeklem.

Szerintem ha valakivel vagy érdeklődsz utánna, kell a kommunikáció mindenről, nem azt mondom, hogy a nap 24 órájában de azért kellenek a beszélgetések és a találkozások.De úgy érzem nem igy gondolja ő, mert hiába találkoztunk hétfőn alig keres és ha szóvá teszem akkor ő kezdi, hogy látod ezt nem szeretem benned, hogy ilyen vagy.


Pedig én nem akarom zaklatni és tisztéban vagyok, hogy a múltban hibáztam és ő is, hogy hibázott megbeszéltük a dolgokat, de kezdem azt érezni, őt nem érdekli.

Adjak neki időt?De ha valaki érdekel akkor keresed a társaságát nem?vagy csak az én hibám és csak engem érdekel, jobb ha elengedem az egészet?

Elég nehéz nekem, mert legutóbb is amikor eldöntöttem és nem kerestem, ő irt rám, és keresett, találkozni akart..de most megint ugyanott vagyunk..

Hogy lehet valakit igy elfelejteni???


Komolyan semmi életkedvem sincs...



2018. márc. 15. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Így van. Túl régóta húzzátok a dolgot. El kellene engedni. Végleg.
2018. márc. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

Szokásos GYK hozzáállás, mehet a levesbe...

Mond meg neki hogy te komolyabban terveznél vele, de így nem tudsz. Beszéljétek át újra! Ha ő is akarja lehet még esélyetek, de régóta meg lehettek rekedve a talán lehetne több is ponton. Nem mindenki igényli a napi hosszas kommunikációt. Munka miatt pl én se tudok, este meg akadályoz a dolgaim intézésében ha a telefont lesegetem. Ettől persze még egy hívás beleférne... Te tudod hol van az ingerküszöböd ezen a téren, ettől még működhet a dolog

2018. márc. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Meg lehet beszélni, de sok változás nem lesz. Legfeljebb rövid ideig. Ha valaki a kapcsolaton elején is már tesz a másik fejére, attól sok jót nem lehet majd várni.

Én tuti hagynám a fenébe így.

2018. márc. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2018. márc. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Én 23 l,ő 21 f...

2018. márc. 15. 17:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Ő ilyen típus, ezt te vagy el tudod fogadni, vagy továbblépsz és keresel olyat, akit el tudsz fogadni olyannak, amilyen.
2018. márc. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!