Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most komolyan egy ilyen pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan egy ilyen pasi milyen sikereket érhet el egy társkeresőn?

Figyelt kérdés

Rám írt egy ilyen elhízott 36 éves úri ember (tudjátok olyan Molnár Krisztián féle)


Idézem a levelet amit írt nekem....


"helo pisti vagyok

Nagyon szimpi vagy képek alapján. Ismerkedne veled egy nagyobb darab ember (tudod nagy test nagy élvezet hihihihi)

Kérlek nagyon írj vissza, hogy tudjunk ismerkedni

Üdv"


2018. ápr. 2. 19:12
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
70%

Valószínűleg nem igazán sikeres, eltaláltad. És ettől neked most jobb lesz?


Tisztában van vele hogy nem egy modell alkat, de van önbizalma, és nem is volt bunkó. Én meginnék egy sört a fickóval.

2018. ápr. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
6%
nagyon írj vissza xD hát elég gáz. és elég undorító is lehet ha akkora darab. látom az itteni fiúkák jól besértődtek, gondolom azok is ilyen selejtek, de amúgy nem feltétlen nem ér el sikereket, legalább próbálkozik ahogy mondták itt is, meg a hasonlóan selejt nőknél lehet esélye. nem tudom te hogy nézel ki, de minden esetre szerintem mindenki próbálkozzon a maga súlycsoportjában, már ha nem akar sokat csalódni. nyilván egy tehén ne várja hogy majd kigyúrt palikát kap, meg egy ilyen se hogy szupermodellt dughat.
2018. ápr. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
39%
Amikor a magasság miatt sírnak, még értem is, mert azon sajnos tényleg nem lehet változtatni, de ha valaki kövér, akkor a punci vagy farok helyett a kaját választotta.
2018. ápr. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
61%

"Én meginnék egy sört a fickóval."


Valakivel haverkodni meg kívánni szexuálisan két nagyon különböző dolog.

2018. ápr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
85%

# 8

Szoval a diploma teszi az embert, a tanulmányai.

Uhh...köszonöm, így már nem tudatlanul halok meg. :)

Miért 1-2 mondatból kell leszűrni, megítélni, lekövetkeztetni az embert? Mert a diplomások értelmileg es erzelmileg is tökeletesek, nem prolik, igazsagosak és őszínték, hibátlan mesterművek, igen, Isten egyszeri és megismételhetetlen remekmüvei, plusz a fényből veszik fel az energiát....

2018. ápr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
69%
Én nem sértődöttségből írtam :) szerintem sincs sok esélye bár vannak kivételek és csodák is. Örülök hogy ezt nem kell saját tapasztalatombol mondani. Ettől függetlenül nem árul el sok jót a kérdezőről a feltett kérdés :D
2018. ápr. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
Gyenge szöveg:kuka
2018. ápr. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen jogos a kérdés és az is, hogy itt szerepel ezen az oldalon. Feltételezem, hogy a kérdező nem a kövér, többgyerekes anyuka kategóriájába tartozik. Akkor meg mégis mit akar tőle? Igazán észrevehetné magát az ilyen!
2018. ápr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
63%
Még ha a farkáról küldött volna képet, vagy trágárkodott volna, megértenélek, de így semmi negatívat nem látok egy ilyen üzenetben.
2018. ápr. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
18. két naponta sportolok, 167 cm és 57 kg vagyok, szóval szerintem jó testem van, dicsérik is a pasik, kicsit furi hogy rám írt, de nem is a kövérsége a baj, hanem az ilyen primitív levélstílus...
2018. ápr. 2. 19:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!