Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most komolyan egy ilyen pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan egy ilyen pasi milyen sikereket érhet el egy társkeresőn?

Figyelt kérdés

Rám írt egy ilyen elhízott 36 éves úri ember (tudjátok olyan Molnár Krisztián féle)


Idézem a levelet amit írt nekem....


"helo pisti vagyok

Nagyon szimpi vagy képek alapján. Ismerkedne veled egy nagyobb darab ember (tudod nagy test nagy élvezet hihihihi)

Kérlek nagyon írj vissza, hogy tudjunk ismerkedni

Üdv"


2018. ápr. 2. 19:12
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
73%

Ha tényleg olyasmi testalkatú,mint a Molnár Krisztián,kb. semmit.


Azt is megértem,hogy sportos,vékony nőként neked nem ő a zsánered,vagy túl idétlennek találod a stílusát,vagy mindkettő,de azt a stílust nem,amit képviselsz.A többiek már leírták,nincs mit hozzáfűznöm.


Inkább írtad volna meg,hogy "Szia,ne haragudj,nem vagy az esetem.További szép napot!Szia,Maris"-vagy be lehet helyettesíteni akármilyen női névvel,értelem szerűen-.


Off:

Egyszer társkeresőn rám írt egy csávó,aki maradjunk annyiban,nem az a típus volt,aki letagadhat a korából,én meg legalább tíz évvel voltam fiatalabb nála.Teljesen aranyos,normális stílusban írt.Visszaírtam,hogy köszönöm a levelét,meg a bókokat,de úgy látom nem egymást keressük és további szép napot és sok sikert kívántam neki a társkeresésben.

2018. ápr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
71%
Ő legalább próbálkozik, kérdező. Már így is több nálad...
2018. ápr. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 mikeXxX ***** válasza:
85%
Ajánlani tudnám figyelmedbe kedves kérdező a hejcegnő becenevet a tinderre 😂
2018. ápr. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
65%
Próbálkozik. Van akinek bejön, van akinek nem.
2018. ápr. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem sértődj meg, hogy rád írt és tiltsd le. :D

WTF?? :)

2018. ápr. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
37%

Nem igazán értem, miért oltjátok le a kérdezőt.

Amúgy barátnőm fia 140 kiló, és neki csak topmodell csajok kellenek/kellenének. A realitásérzék ilyenkor hol van?

2018. ápr. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
78%
36. Mert nincs joga akárkinek, akárkit elképzelni maga mellett? Ha a 140 kilós vékony barátnőt szeretne, mi közöd hozzá? Ki tudja, kinek fog megtetszeni? A nővérem 100 kiló felett olyan pasit szedett össze, hogy nézünk csak.
2018. ápr. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Gyerekek! A kétnaponta szót azt nem egybeírjuk véletlenül?

Kérdező szerintem te is tanulhatnál valamit!

2018. ápr. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!