Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az már ellenőrzésnek számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az már ellenőrzésnek számít ha egy férfi minden online beszélgetésnél megkérdezi a nőtől, hogy mit csinált? Vagy ez csak egy ártatlan kérdés?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 3. 16:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha nincs élő kapcssolat, még nem taliztak, nincs valós párkapcsolat, akkor ha néha megkérdezi, az a világ legtermészetesebb dolga. Ha csak azért kérdezi meg, hogy legyen miről beszélgetni, mert a nő nem dobott fel pl. semmi témát.

De ha azért kérdez meg, és MINDIG megkérdezi,hogy tényleg tudja, hogy mit csinál a nő, az GÁZ:

BETEGES

2018. ápr. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha már így kezdi a beszélgetést hogy szia, mi újság, mit csináltál ma, akkor?
2018. ápr. 3. 16:22
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Csak, ha elmondja mindig, hogy nem féltékeny típus, nincs is ellensége, de valami random ismerősödet azért szétverné, ha találkoztok. Annak ellenére is, hogy hiányzik egy keze/lába. Téged meg elrabolna. (Remélem nem hagytam ki semmit.)
2018. ápr. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is meg szoktam nap végén kérdezni, hogy mi jót csinált, mondjuk főleg ha alig vagy egyáltalán nem beszéltünk aznap. Sose azért hogy ezzel ellenőrizzem, pusztán beszélgetés elkezdése és kíváncsiság.
2018. ápr. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó.
2018. ápr. 3. 16:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt annak a félnek éreznie kell, hogy tényleg kíváncsi minden mozzanatára a másik, mert féltékeny és kretén, vagy csak egy beszélgetési téma. Ezt érzi egy normális szociális készséggel rendelkező nő. Éreznie kell. De ha nem csak egy beszéd téma, amire elég annyi válasz, hogy képzeld főzetme egy kis húslevest és vettem egy tök jó cipőt, meg nem tom. akkor ott gáz van.
2018. ápr. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen normális érdeklődés.
2018. ápr. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nyilván attól függ hogy milyen mélységben érdekli és utána mit reagál rá. Ha a párom megkérdezi mit csináltam ma, akkor az említésre méltó, érdekes eseményekre kíváncsi. Elmesélem neki hogy vettem egy nadrágot. Örül neki hogy van egy új nadrágom, és esetleg ebből utána kerekedik egy beszélgetés mondjuk a női nadrágok hülye méretezéséről, vagy hogy hogyan változott az öltözködési stílusunk kistini korunk óta. Ez tök oké, érdekli mivel telt a napom.

Ha azt várná hogy minden percemről beszámoljak, és mondjuk a "vettem egy nadrágot" kijelentésre visszakapnék ötezer kérdést hogy mennyiért vettem, honnan volt rá pénzem, mikor mentem a boltba, miért akkor, miért tartott 20 percig odaérnem mikor 17 percre van tőlem, meddig válogattam, miért olyan sokáig, pasi volt-e az eladó, helyes volt-e, helyesebb volt-e mint ő és miért nem hívtam fel előtte hogy megyek nadrágot venni, akkor menekülnék.

Ha ezek után közölné hogy én biztos azért válogattam fél órán át nadrágot mert közben az eladósráccal csaltam őt a próbafülkében, akkor a következő üzenetét már el se tudná küldeni, olyan sebességgel tiltanám.

2018. ápr. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Beteg dolog.
2018. ápr. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!